Haberler

CrypTalk artık FibSwap’ta zincirler arası kullanılabilir

CrypTalk, kripto topluluğunu güçlendirmek için geliştirilmiş şifreli bir habercidir. Kripto alanı ve güvenlik alanında yetenekli profesyoneller tarafından yönetilen güvenli bir uygulamadır. CrypTalk, harika bir dijital kullanıcı deneyimi sunarken kripto topluluğunun en son teknolojiyi harmanlama şeklini değiştiriyor.

FibSwap ise, FibSwap’ın Akıllı Algoritmasını kullanan Birlikte Çalışabilir Çok Zincirli Köprü Sistemi (IMBS) DEX’ine sahip bir DEX’tir. Proje, sorunsuz ve hızlı bir ortamda jetonları bir zincirden diğerine değiştirmeye yardımcı olur. FibSwap, projenin yönetimine yardımcı olan ve işlem ücretlerini azaltan bir $FIBO belirteci tarafından desteklenmektedir.

“ Fibswap, güvenlik ve emniyet vizyonumuzu paylaşan harika bir platform. Ekibimiz, kriptoyu güvenli hale getirmeye yardımcı olmak için $CRYP belirteci tarafından desteklenen uygulamada 9 ay boyunca çalıştı. CrypTalk’un Kurucusu ve CEO’su Amer Omerovic , ” Platformlarında yer aldığımız için çok heyecanlıyız ” dedi.

CrypTalk ve FibSwap arasındaki ortaklık, FibSwap’ta CrypTalk belirteci $CRYP listesinin ötesine geçiyor. Her iki proje de, tüm projelerin denetlendiği güvenli, şeffaf ve optimize edilmiş bir takas ortamı oluşturmak için güçlerini birleştiriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Amazon Kripto Para Ödemeleri Almak İçin Çalışıyor

FibSwap hakkında

FibSWAP, zincirler arası jeton takaslarını kolaylaştırmak için FibSWAP’ın Akıllı Algoritmasını kullanan, birlikte çalışabilir bir Çok Zincirli Köprü Sistemi (IMBS) olan yeni bir DEX türü geliştirdi. Kullanıcılar, sorunsuz ve anında bir işlemde jetonları bir zincirden diğerine takas etmek için köprüyü kullanabilir. Ayrıca, DEX, benzersiz en düşük ücret takas toplayıcısıyla eşleştirilen piyasadaki en düşük ücretlere sahiptir.

CrypTalk hakkında

CrypTalk, güvenli ve güvenli bir kripto alanı geliştirerek doğrulanmış projeleri ve potansiyel yatırımcıları bir araya getirmek için tasarlanmış bir mesajlaşma hizmetidir. CrypTalk tarafından doğrulanacak projeler için denetimlerden ve çeşitli güvenlik önlemlerinden geçmeleri gerekir. CrypTalk ekosistemi, platforma temel bir omurga sağlayarak temel iş modelinde çok önemli bir rol oynar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu