Binance HaberleriHaberlerNFT Haberleri

Cristiano Ronaldo NFT’leri Binance NFT Platformuna Düşecek

C. Ronaldo'nun Binance ile olan ortaklığı resmişleşti. Cristiano Ronaldo NFT Artık Sadece Binance Platformunda.

Cristiano Ronaldo, Binance ile NFT ortaklığı yoluyla hayranlarını Web3 dünyasına sokmaya karar verdi. Ortaklığın odak noktası, Ronaldo hayranlarının NFT’ler aracılığıyla yeni deneyimler kazanmalarına yardımcı olmaktır. Sanal ve dijital çağda, NFT’ler öğelere yeni bir ışık getirebilir ve paylaşılan deneyimleri iyileştirebilir.

Ronaldo’nun Binance ile ortaklığı Resmileşti

Şu an itibariyle Ronaldo, Binance ile olan ilişkisinden duyduğu gururu ve bunun hayranlarının NFT’ler aracılığıyla deneyimlerini nasıl değiştireceğini vurgulayan bir bildiri yayınladı. Cristiano Ronaldo’nun futbol tarihinin en büyük oyuncularından biri olduğu sır değil. Ve bir futbol süperstarı olarak Ronaldo, dünya çapında farklı NFT kampanyaları aracılığıyla taraftarların Web3’ün bir parçası olmasını istiyor.

Binance’e göre, resmi duyuru Cristiano Ronaldo’nun ortaklığının NFT koleksiyonlarının bir kombinasyonunu içerdiğini açıkça ortaya koydu. İlk NFT koleksiyonunun 2022’nin sonunda piyasaya çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Takdir Gösterisi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Cristiano Ronaldo’nun futboldaki başarılarını ve dünya çapında tanınmasını övmeye devam ediyor. CZ’ye göre Ronaldo, bir sporcunun geleneksel standartlarını aşıyor ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlar üzerinde olumlu bir etki yarattı. Resmi açıklamada, Changpeng Zhao, Cristiano Ronaldo’nun hayırsever çabalarına, yeteneğine ve özgünlüğüne de dikkat çekti.

Benzersiz NFT Kampanyaları Serisi

Şu anda hayranların NFT kampanyaları aracılığıyla Web3’e dalmaları için mükemmel bir fırsat gibi görünüyor. Zhao ayrıca Binance’in futbol süperstarının hayranlarına Ronaldo ile etkileşim kurmaları için özel bir fırsat vermeyi dört gözle beklediğini belirtti.

Ortaklık duyurusunun ardından Ronaldo, futbol taraftarlarıyla olan ilişkisinin çok önemli olduğunu ve Binance NFT platformu aracılığıyla onlara daha fazla erişim ve keyifli deneyimler sunmak istediğini açıkça belirtti.

Mevcut Kripto ve NFT Piyasasının Oynaklığı

Mevcut NFT ve kripto piyasası oynak hale gelse de, CZ piyasanın önümüzdeki aylarda gücünü yeniden kazanacağını düşünüyor. Zhao, Binance NFT platformuna ve bunun NFT koleksiyonları aracılığıyla futbol hayranlarına neler getirebileceğine güveniyor. Ayrıca Binance ekibi, NFT pazarının zorluklarını nasıl yöneteceğini ve insanlar için en iyi değeri nasıl sunacağını anlıyor. Aslında Zhao, NFT’lerin Binance’e yeni yetenekleri işe almak için eşsiz bir fırsat verdiğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu