Kripto Para Analizleri

Convex Finance Fiyat Tahmini 2022 – CVX Yakında 40 Dolar Olacak mı?

Boğa CVX fiyat tahmini 21,57 ila 52,67 dolar.

  • CVX fiyatı da yakında 40 dolara ulaşacak.
  • CVX’in 2022 için düşüş piyasa fiyatı tahmini 14,99$.

Convex Finance’ın (CVX) 2022 fiyat tahmininde, kripto para biriminin gelecekteki hareketini analiz etmek için istatistikler, fiyat kalıpları, RSI, RVOL ve CVX ile ilgili diğer birçok bilgiyi kullanıyoruz.

Convex Finance Mevcut Piyasa Durumu

CoinGecko’ya göre CVX’in fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik 12.533.775$ işlem hacmi ile 17.23$’dır. Ancak CVX, son 24 saatte yaklaşık %8.4 arttı.

Ayrıca, CVX’in dolaşımdaki 53.442,799 CVX kaynağı vardır. Şu anda CVX, Binance, OKX, Bitget, Mandala Exchange ve BingX gibi kripto para borsalarında işlem görmektedir.

Convex Finances (CVX) nedir?

Convex Finance (CVX), sabit para borsası Curve Finance üzerine kurulmuş yaratıcı bir DeFi protokolüdür. Convex, Curve likidite sağlayıcılarını ve CRV stake edenlerini ek DeFi getirileriyle ödüllendirir. Convex Finance, CRV jeton sahipleri için bir platformdur ve jetonlar üzerinde ek ödüller ve eğri ticaret ücretleri kazanmak için likidite sağlayıcılarını eğriler. Gelecekte, CVX tokenleri Convex Finance’i yönetmek için de kullanılacak.

Convex Finance (CVX) Fiyat Tahmini 2022

Convex Finance şu anda CoinGecko’da 99. sırada yer alıyor. CVX 2022 fiyat tahmini günlük bir zaman dilimi ile aşağıda açıklanmıştır.

CVX/USDT Azalan Kanal Modeli (Kaynak: Tradingview ) - Convex Finance Fiyat Tahmini 2022 - CVX Yakında 40 Dolar Olacak mı?
CVX/USDT Azalan Kanal Modeli (Kaynak: Tradingview )

Düşen bir kanal, bir menkul kıymetin fiyatının daha düşük en yüksek ve en düşük en düşük seviyelerini paralel trend çizgileriyle birleştirerek bir düşüş eğilimi göstermek için tasarlanır. Düşen bir kanalda, bir tüccar, güvenlik fiyatı direnç trend çizgisine ulaştığında satış bahisleri yapabilir. Bu modeli genellikle daha yüksek fiyatlar takip eder, ancak yalnızca üst trend çizgisinde yukarı yönlü bir penetrasyondan sonra.

Şu anda CVX 17.27$ aralığında. Model devam ederse, CVX fiyatı 21.78 $ ve 30.26 $ direnç seviyelerine ulaşabilir. Eğilim tersine dönerse, CVX’in fiyatı 15.91 dolara düşebilir.

Convex Finance (CVX) Destek ve Direnç Düzeyi

Aşağıdaki grafik CVX’in destek ve direnç seviyesini göstermektedir.

Convex Finance Fiyat Tahmini 2022 - CVX Yakında 40 Dolar Olacak mı?
CVX /USDT Destek ve Direnç Seviyesi (Kaynak: TradingView )

Yukarıdaki günlük zaman çerçevesinden, CVX’in direnç ve destek seviyelerinin aşağıdakiler olduğu açıktır.

  • Direnç Seviyesi 1 – 21,57$
  • Direnç Seviyesi 2 – 31,24$
  • Direnç Seviyesi 3 – 39,55$
  • Direnç Seviyesi 4 – 52.67 $
  • Destek Seviyesi – 14.99$

Grafikler CVX’in geçen ay yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, CVX boğalarla birlikte 52,67 $ direnç seviyesini geride bırakabilir.

Buna göre, yatırımcılar kriptoya karşı dönerlerse, CVX’in fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 14.99 dolara düşebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Terra (LUNA) Fiyatı Son 24 Saatte %25 Arttı 100 Dolarlık Engeli Aştı

Convex Finance Fiyat Tahmini 2022 — RVOL, MA ve RSI

CVX’in Göreceli Hacmi (RVOL) aşağıdaki grafikte gösterilmektedir. Tüccarlar için mevcut işlem hacminin önceki işlem hacmine göre belirli bir süre içinde nasıl değiştiğinin bir göstergesidir. Şu anda CVX’in RVOL’u, mevcut trendde daha zayıf katılımcıları gösteren kesme çizgisinin altında yer alıyor.

Convex Finance Fiyat Tahmini 2022 - CVX Yakında 40 Dolar Olacak mı?
CVX/USDT RVOL, MA, RSI (Kaynak: TradingView)

Dahası, CVX’in Hareketli Ortalaması (MA) yukarıdaki grafikte gösterilmektedir. Şu anda CVX düşüş eğiliminde. Özellikle, CVX fiyatı 50 MA’nın (kısa vadeli) altında bulunuyor, bu nedenle tamamen düşüş eğiliminde. Bu nedenle, herhangi bir zamanda CVX’in tersine dönme olasılığı vardır.

Bu arada, CVX’in göreceli güç endeksi (RSI) 43 seviyesinde. Bu, CVX’in neredeyse aşırı alım durumunda olduğu anlamına geliyor. Ancak bu, önümüzdeki günlerde CVX’te büyük bir fiyat değişikliği olabileceği anlamına geliyor. Bu nedenle, tüccarların dikkatli bir şekilde ticaret yapmaları gerekir.

Convex Finance Fiyat Tahmini 2022 — ADX, RVI

Şimdi Convex Finance’ın Ortalama Yön Endeksi’ne (ADX) bakalım. Trendin genel gücünü ölçmeye yardımcı olur. Gösterge, genişleyen fiyat aralığı değerlerinin ortalamasıdır. Bu sistem, ADX ile DMI göstergelerini kullanarak fiyat hareketinin pozitif ve negatif yönlerdeki gücünü ölçmeye çalışır.

Convex Finance Fiyat Tahmini 2022 - CVX Yakında 40 Dolar Olacak mı?
CVX/USDT ADX, RVI (Kaynak: TradingView)

Yukarıdaki grafik, Convex Finance’in ADX’ini temsil eder. Şu anda CVX 11.81 aralığında yer alıyor ve bu nedenle zayıf bir trendi işaret ediyor.

Yukarıdaki tablodan, CVX’in Göreceli Oynaklık Endeksi (RVI). RVI, fiyat değişikliklerinden ziyade bir süre boyunca fiyat değişikliklerinin sabit sapmasını ölçer. CVX’in RVI’sı 50 seviyenin üzerindedir ve bu da oynaklığın yönünün yüksek olduğunu gösterir. Aslında, CVX’in RSI 43 seviyesinde, bu nedenle potansiyel bir satış sinyalini doğruluyor.

CVX’in BTC, ETH ile Karşılaştırılması

Aşağıdaki grafik Bitcoin, Ethereum ve Convex Finance arasındaki fiyat karşılaştırmasını göstermektedir.

BTC Vs ETH Vs CVX Fiyat Karşılaştırması (Kaynak: TradingView)
BTC Vs ETH Vs CVX Fiyat Karşılaştırması (Kaynak: TradingView)

Yukarıdaki grafikten ETH, BTC ve CVX’in trendinin trendle aynı seviyede hareket ettiğini tespit edebiliriz. Bu, BTC fiyatı arttığında veya azaldığında, ETH ve CVX fiyatının da sırasıyla arttığını veya azaldığını gösterir.

Çözüm

Convex Finance ağındaki sürekli iyileştirmeler ile 2022’nin CVX için iyi bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle Convex Finance’in 2022’deki yükseliş fiyat tahmini 52,67 dolardır. Öte yandan, 2022 için aşağı yönlü CVX fiyat tahmini 14,99 dolar.

Ayrıca, CVX ekosistemindeki ilerlemeler ve yükseltmeler ile CVX’in performansı, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) çok yakında 30,26$’ın üzerine çıkmasına yardımcı olacaktır. Ancak yatırımcılar CVX’in 2022’de iyi bir yatırım olduğuna inanırsa 40 dolara da ulaşabilir.

SSS

1. Convex Finance nedir?

Convex Finance (CVX), sabit para borsası Curve Finance üzerine kurulmuş yaratıcı bir DeFi protokolüdür.

2. CVX’i nereden satın alabilirsiniz?

CVX, Binance, OKX, Bitget, Mandala Exchange ve BingX gibi birçok kripto borsasında listelenmiştir.

3. CVX yakında yeni bir ATH’ye ulaşacak mı?

CVX platformunda devam eden geliştirmeler ve yükseltmeler ile kısa sürede ATH’sine ulaşma olasılığı yüksek.

4. Convex Finance’in mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) nedir?

1 Ocak 2022’de CVX, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60.09$’a (ATH) ulaştı.

5. CVX, 2022’de iyi bir yatırım mı?

Convex Finance (CVX), bu yıl en çok kazandıran kripto para birimlerinden biri gibi görünüyor. CVX’in son birkaç ayda kaydedilen başarılarına göre CVX, 2022’de iyi bir yatırım olarak görülüyor.

6. Convex Finance (CVX) 40$’a ulaşabilir mi?

Convex Finance (CVX), Boğa durumunu korumaya devam eden aktif kriptolardan biridir. Sonunda, bu yükseliş eğilimi devam ederse, Convex Finance (CVX) yakında 40 dolara ulaşacak.

7. 2023 yılına kadar CVX fiyatı ne olacak?

Convex Finance (CVX) fiyatının 2023 yılına kadar 60$’a ulaşması bekleniyor.

8. 2024 yılına kadar CVX fiyatı ne olacak?

Convex Finance (CVX) fiyatının 2024 yılına kadar 86$’a ulaşması bekleniyor.

9. 2025 yılına kadar CVX fiyatı ne olacak?

Convex Finance (CVX) fiyatının 2025 yılına kadar 94 dolara ulaşması bekleniyor.

10. 2026 yılına kadar CVX fiyatı ne olacak?

Convex Finance (CVX) fiyatının 2026 yılına kadar 105 dolara ulaşması bekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu