HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

ConsenSys, İngiltere Premier Ligi’nin resmi NFT ortağı oldu

İngiltere Futbol Premier Ligi (EPL) Yönetim Kurulu, resmi maçlar için bir NFT lisansı onayladı.

Ethereum ekosisteminin geliştirilmesi üzerinde çalışan bir şirket olan ConsenSys, ortak olarak onaylandı. Şirket, NFT EPL ekosisteminin oluşumundan sorumlu olacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

NFT EPL ekosistemi, içeriği iki kategoriye ayıracak – statik fotoğraflar ve videolar. ConsenSys, statik olmayan statik jetonların üretiminden sorumlu olacaktır. Doğrulanmamış verilere göre, dinamik NFT’lerin üretimi, spor video NFT’lerinde pratik deneyime sahip olduğu için Dapper Labs’a yaptırılabilir. Dapper Labs, popüler NFT NBA Top Shot koleksiyonunun yaratıcısıdır.

İngiltere’deki futbol kulüpleri, kripto-spor işbirliğinin yeni biçimleriyle ilgileniyor. Bununla birlikte, fikri mülkiyet uygulamalarının yanı sıra EPL gibi büyük bir franchise ile ilişkili potansiyel itibar riski ve gelir paylaşımı sorunları hakkında endişelerini dile getirdiler.

Dikkatinizi Çekebilir: Uzman Analistler Geleceği Parlak Altcoin’leri Tartıştılar! İşte Detaylar…

Yakın zamanda Yuga Labs, Larva Labs tarafından yayınlanan popüler Cryptopunks ve Meebits NFT koleksiyonlarının fikri mülkiyet haklarını satın aldığını ve fikri mülkiyet haklarını, ticari ve münhasır lisans haklarını NFT sahiplerine devretmeyi planladığını duyurdu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu