Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Coner Kenny’ye Göre Bu Altcoin Her Dakikada Patlayabilir

Tüm pazar yeşile döndü, bazı şeyler oluyor ve ne yapmalıyız? Alış mı satış mı?

Bu soruları yanıtlamak için, kripto para birimine odaklanan bir Youtube Kanalı olan Conor Kenny, Mart 2022’de büyük potansiyelle patlamaya hazır bir altcoini vurguladı.

ICON (ICX)

Listede adı geçen ilk altcoin ICON (ICX). ICON Network, Güney Kore’den bir katman 1 blok zinciridir. Açıklanan vizyonu, özerk çevrimiçi topluluklar ve gerçek dünya işletmeleri arasında köprü kuran birlikte çalışabilir bir blok zinciri ağı oluşturmaktır. ICON Network, sürtünmesiz değer alışverişlerini teşvik ederek hiper bağlantıyı geliştirerek gerçek dünya fayda sağlamaya odaklanır.

Conor bu altcoini seçti çünkü Güney Kore’nin yeni başkanı Güney Kore’nin kripto sektörünü serbest bırakma sözü verdi. Bu, Güney Kore kripto projeleri için oldukça iyimser bir haber.

Bu haber sayesinde ICX’in fiyatı %60 arttı. Bu token 0,8 dolardan işlem görüyor ve bu burada büyük bir fırsat. Bu, daha önce olduğu yere geri dönmek için 12x’i kolayca yapabilir, bundan biraz daha fazla olabilir, belki 13 veya 14x.

ICX, 2017 yılında Güney Kore merkezli bir şirket tarafından başlatılan bir kripto para birimi ağıdır. ICX, ilişkili bir kripto para birimi simgesidir ve ICON aslında eksiksiz bir blok zinciri ağıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı, Fiyat Arttı!

ICON’un amaçları, bir tür blok zinciri merkezi veya bağlantı noktası olarak hizmet etmektir. Yaptıklarının temelinde birlikte çalışabilirlik vardır. Farklı zincirlerin birbirine entegre olmasını ve işletmelerin temelde projeye bağlanabilecekleri ve ICON ekosistemini kullanarak blok zincirinden en iyi şekilde yararlanabilecekleri iş odaklı bir akıllı zincir ekosistemine sahip olabilmelerini istiyorlar.

Bu, araştırma yapmaya ve göz kulak olmaya değer, gelişen bir ekosistem olabilir.

ICX Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap
ICX Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu