HaberlerKripto Para Haberleri

Colorado Valisi Vergi Ödemeleri İçin Kripto Kabul Etme Planlarını Açıkladı

Birden Fazla Kripto Para Birimi Kabul Etme Planları

Colorado’nun vergi ve diğer ödemeler için kripto paraları kabul etmesini sağlama planlarından bahseden Vali Polis, ödemeleri tüketiciler için mümkün olduğunca uygun hale getirmek isteyeceklerini ve bu nedenle devletin çok çeşitli kripto para birimleri aracılığıyla ödeme kabul edeceğini ve bunları karşılaştıracağını belirtti. kredi kartı ödemelerine.

Vali ayrıca, devletin dijital varlıkları elinde tutmak için herhangi bir spekülatif risk almak istemediğini ve bu nedenle bir işlem katmanı olacağını belirterek Colorado’nun kripto işlemlerini gerçekleştirecek şirketlerle ilişki kurma seçeneğini araştırdığını duyurdu. Vali Polis, ilk olarak Consensus 2021’de vergi ödemesi olarak kripto para birimlerini kabul etme planlarını açıklamıştı.

“Vergilerinizi çeşitli kripto paralarla ödemenize izin veren ilk eyalet olmaktan heyecan duyarım.”

Vali olduktan sonra kripto için mevzuat oluşturma planlarını da açıklamıştı.

“Colorado, Amerika Birleşik Devletleri’nde altyapı, dijital kimlik ve özel ve kamu sektöründe bireysel veri güvenliği alanlarında yatırımları ve iyi işleri ve yenilikçileri kendine çeken blok zinciri inovasyonunun merkezidir ve öyle olacaktır.”

Kriptoya Büyük Bir İnanan

Vali Polis, kripto para birimleriyle olan ilişkisi, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde BTC’de kampanya bağışlarını kabul eden ilk politikacılardan biri olduğunda, kripto para birimlerinin sesli bir savunucusu olmuştur.

Colorado’nun kriptoyu kabul etme baskısı, bir devletin böyle bir hamleyi ilk kez üstlenmesi değil. Florida’daki Ohio ve Seminole County benzer programlar başlatmıştı, ancak sonuçta başarısız oldular ve rafa kaldırıldılar.

Dikkatinizi Çekebilir: 2022’De Satın Alınacak En İyi 3 Kripto

Miami Modelini Takip Etmek

Miami, MiamiCoin’in şehrin 2021’in sonlarına kadar 8 milyon dolar çekmesine yardımcı olmasıyla başarılı kripto benimseme konusunda bir örnek oluşturdu. Miami Belediye Başkanı Francis Suarez de Miami’yi başarılı bir şekilde bir kripto merkezi haline getiren kripto ve Bitcoin’in bir başka sesli destekçisi.

Belediye Başkanı Suarez, kriptonun yerel programları güçlendirebileceğine ve Miami’nin önümüzdeki yıl yaklaşık 60 milyon dolar kazanma yolunda ilerlediği şekilde finanse edilme şeklini değiştirebileceğine inanıyor. Miamicoin geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürüldü ve CityCoins tarafından destekleniyor. CityCoins, insanların şehirlere madencilik yaparak veya jeton satın alarak yatırım yapmalarını sağlayan bir blok zinciri projesidir. Vatandaşlar daha sonra BTC’de getiri elde edebilir. Belediye Başkanı Suarez, Miami vatandaşlarına BTC vermeyi planladığını da açıklamıştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu