HaberlerKripto Para Haberleri

CoinShares, FlowBank’taki hissesini geri aldı

CoinShares, FlowBank'taki hissesini geri aldı

CoinShares, FlowBank’ta yeniden hisse satın aldığını duyurdu. Bu sefer, yaklaşık 26.5 milyon dolar değerindeki %20.8’lik başka bir menkul kıymet satın alındı. Kripto para birimlerine yatırım yapan Avrupa’nın önde gelen şirketlerinden biri, Avrupa Birliği’ndeki bir geliştirme programının parçası olarak bir finans kurumunun sahipliğini artırdı.

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Şirket yönetimi, bu bankanın yaklaşık %9 hissesinin daha önce satın alındığını hatırlattı. Şu anda kuruluş, finansal kurumun yönetiminde oyların %32,06’sına sahip olan menkul kıymetlerin %29,3’üne sahiptir.

CoinShares, FlowBank’ın İsviçre’deki finansal denetimden sorumlu olan Avrupa düzenleyicisi FINMA tarafından lisanslandığı için bunun kendileri için önemli bir adım olduğunu söyledi. Bankacılık platformu, hisse senetleri, ETF’ler, tahviller, CFD’ler ve FX ticareti de dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunar.

CoinShares CEO’su Jean-Marie Monetti, CoinShares’in geçen yıl mükemmel finansal sonuçlar göstermesinin ardından, şirket yönetiminin kendi işini yoğun bir şekilde geliştirmeye devam etmeye karar verdiğini söyledi. Firmanın ana hedefi, kripto para birimi alanında lider bir oyuncu olmaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitmain, Antminer S19 XP Hyd Sıvı Soğutmalı Bitcoin Madencisini Tanıttı

CoinShares, bu organizasyonu yenilikçi teknolojiler alanında Avrupa liderlerinden biri olarak gördükleri için FlowBank’ta yeni bir hisse almaktan çok memnun.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, CoinShares analistlerine göre, bitcoin madenciliğinin bir sonucu olarak Dünya atmosferine salınan karbon emisyonlarının toplam küresel elektrik tüketiminin sadece %0,05’ini oluşturduğunu bildirdi. Şirketin uzmanları, dijital para madenciliği faaliyetlerinin çevre üzerindeki olumsuz etkisinin büyük ölçüde abartıldığını vurguladı. Hayatımızın aşina olduğumuz çok sayıda diğer sektörünün madencilikten çok daha zararlı bir etkiye sahip olduğunu belirttiler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu