HaberlerKripto Para Haberleri

Coinrise, Riskli Kripto Pazarıyla Mücadele İçin Önlemler Uyguladı

Dijital piyasa, kimsenin tahmin edemediği iniş çıkışlar kaydederek çılgın bir seyir izliyor. Kripto, önemli kazançlar sağlayabilen ancak aynı zamanda kısa sürede büyük kayıplara neden olabilen oynaklığı ile açıkça bilinmektedir. Birçok kripto komisyoncusu, tüccarlara dijital pazarlarla etkileşim kurmak için bir platform sağlar; bununla birlikte, yalnızca birkaçı bağlantılı riskleri azaltmak için gerekli özellikleri ve sistemleri içerir. Çok yönlü ve güvenilir bir platform olan Coinrise, güvencesiz ancak heyecan verici kripto pazarlarına erişmek için nispeten güvenli koşulları sürdürmek için çeşitli risk azaltıcı önlemler açıkladı.

Coinrise sözcüsü Don Lehman, “Coinrise’da misyonumuz, üyelerimiz için güvenli ve istikrarlı bir ticaret ortamının kurulmasını sağlamaktır” dedi. “Kripto küresinin artan risklerini anladığımız için, diğer alınıp satılabilir varlıklarla karşılaştırıldığında, kripto meraklılarımız için birden fazla risk azaltıcı önlem getirerek bu taahhüdü bir adım daha ileri götürdük.”

Dikkatinizi Çekebilir: New Yorklular Sadece Onlar İçin Yapılmış Bir Kripto Paradan Kilitlendi

Kripto pazarlarına katılmak için kapsamlı bir çözüm

Coinrise, yatırım ve ticaret, özel borç, varlık yönetimi, kar planlaması ve risk sermayesi yatırımcıları dahil olmak üzere birden fazla hizmet sunan çevrimiçi bir platformdur. Broker, hem acemi hem de deneyimli tüccarlar için uygun gelişmiş analiz araçları, grafikler ve göstergeler içeren sofistike bir özel platform içerir. Ayrıca, Coinrise, kripto tüccarları için en uygun finansal planlama ve kişiselleştirilmiş planlar sunan rehberli hesapları entegre eder.

Lehman, “Müşterilerimizin finansal güvenliğini garanti altına almak için birden fazla politika ve özellik uyguladık” dedi. “Rehberli hesaplarımız ile tüccarlar, profesyonel hesap yöneticilerimiz ve finansal danışmanlarımız yardımıyla kripto piyasalarından güvenle yararlanabilirler. Risk azaltıcı önlemlerimiz kapsamında üyelerimizi piyasa hareketlerini yakından takip etmeye, finansal koşulları değerlendirmeye çağırıyoruz. blogumuzun yardımıyla ve risk-kapasitesine göre ticaret yapın.”

Coinrise Hakkında

İnsanların finansal olarak bağımsız olmalarına yardımcı olma misyonu ve 1,2 milyardan fazla yatırım fonu ile Coinrise, optimal bir ortamda birden fazla finansal varlık ticareti yapmak için tek durak noktasıdır. Aracı, farklı geçmişlere sahip tüccarları barındırmak için altı hesap türü ve son derece gelişmiş ticaret yazılımı sunar. Coinrise’da kullanıcılar, hesap katmanlarına göre kişisel hesap yöneticileri, çoklu ticaret platformları, rekabetçi spreadler ve bonus teklifleri alma hakkına sahiptir. Çok dilli destek ekibi, sorunları hızlı bir şekilde çözmek için 24/6 hizmetinizdedir. Coinrise, Kanada merkezli bir broker olmasına rağmen, Saskatchewan sakinlerine hizmet sağlamamaktadır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu