Airdroplar(Ön Satışlar)

CoinList’te [Coinlist] Axelar Token Satışı Duyuruldu

Axelar Token Satışı için kayıtların açıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Axelar Token Satışı için kayıtların açıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Axelar, Web3 birlikte çalışabilirliği sağlamak için tüm blok zinciri ekosistemlerini, uygulamalarını, varlıklarını ve kullanıcılarını güvenli bir şekilde birbirine bağlayan evrensel katman ağıdır.

Axelar Token Satışı, 9 Mart 18:00 UTC’de bir satış seçeneğiyle başlıyor:

  • Tarih: 9 Mart 18:00 UTC
  • Fiyat: jeton başına 1,00 ABD doları
  • Varlık: AXL jetonu
  • Min/maks: 100$ dak, 750$ maks
  • Kilitleme: Jetonlar, 11 Mayıs 2022’de/yaklaşık olarak açılır ve ardından 9 aylık doğrusal sürüm
  • Tedarik: 50M

Axelar Token Satışı için son kayıt tarihi 7 Mart 18:00 UTC’dir.

Buradan kaydolun »

Web3 için Evrensel Bağlantı

Axelar, Web3 birlikte çalışabilirliği sağlamak için tüm blok zinciri ekosistemlerini, uygulamalarını, varlıklarını ve kullanıcılarını güvenli bir şekilde birbirine bağlayan evrensel katman ağıdır. Zincirler arası hizmetlere olan talep katlanarak arttı ve Axelar bu talebi minimum risk ve maksimum birleştirilebilirlik ile karşılıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Tribal Token Ön Satış – [Coinlist] Tribal Token Satışını Duyuruyor

Axelar hakkında heyecanlanmamızın birkaç nedeni:

Axelar, merkezi olmayan bir zincirler arası varlık transferi uygulaması olan Satellite adlı bir demo uygulaması yayınladı ve piyasaya sürüldükten sonraki haftalarda kilitlenen toplam değerde 30 milyon dolardan fazlaya ulaştı.
Axelar, blok zinciri ağları (örn. Ethereum, Cosmos, Terra, Avalanche, Polygon, Fantom, Moonbeam ve Polkadot) ile temel entegrasyonlar yoluyla geniş çapta desteklenir ve onaylanır.

Axelar’ın test ağı , Aralık 2021’de 800’den fazla geliştirici katılımcısına, 110’dan fazla test ağı alıştırmasına, 79 kayıtlı doğrulayıcıya, 4 bağımsız güvenlik denetimine ve 3 bağımsız araştırmacı denetimine ulaştı.

Axelar, Figment, Chorus, Cosmostation ve diğerleri gibi saygın sağlayıcıları içeren bir başlangıç ​​doğrulayıcı setine sahiptir. Axelar, Keplr, Cosmostation Wallet ve Ledger gibi popüler cüzdanlar tarafından desteklenmektedir. Tüm ağ etkinliğini izlemek için birden fazla gezgin kullanılabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu