NedirRehber

CoinList Karma nedir ? Karma Nedir ?

CoinList Karma Nedir – CoinList Karma’nız, CoinList’teki token ağlarına katkınızın bir yansımasıdır. Katma değerli faaliyetler yoluyla katkınız ne kadar büyük olursa, Karma’nız da o kadar yüksek olur. Oturum açmış olan CoinList kullanıcıları, gösterge tablonuzdan bağlantı verilen Karma sayfasında puanlarını bulabilir ve nasıl artıracaklarını öğrenebilirler.

ilgili içerik : EGL Token Nedir ? Ethereum Eagle Project Nedir ?

Karma’mla ne yapabilirim ?

Topluluğu ödüllendirmeye inanıyoruz, bu nedenle ne kadar çok Karma biriktirirseniz CoinList’te o kadar çok ödüllendirileceksiniz. Yakında çeşitli ödüller sunmayı planlıyoruz, ancak şimdilik kullanıcılar katma değerli etkinlikler için rozetler kazanıyor ve yüksek düzeyde Karma’ya sahip uygun kullanıcılar CoinList’te Priority Queue’ya erişim kazanabiliyor.

ilgili içerik : BrainTrust (BTRST) Token Nedir ? CoinList Ön Satışı

Öncelik Kuyruğu, ana jeton satış kuyruğundan önemli ölçüde daha kısa olan (son satışlara göre yüz binlerce ile karşılaştırıldığında düşük binler) ve ana kuyruğa paralel olarak çalışan, yalnızca davetiyeyle girilebilen bir kuyruktur. Priority Queue davetlilerinin bir tahsisi güvence altına alma şansı daha yüksek olsa da, bir tahsis garanti edilmez. Son 3 satışta, Karma’sı yaklaşık 1.000 veya daha fazla olan kayıt sahipleri Öncelik Sırasına davet edilir.

CoinList Karma’yı nasıl kazanırım ?

CoinList Karma, kullanıcıları aşağıdakiler de dahil olmak üzere katma değerli faaliyetler için tanıyan ve ödüllendiren bir puan sistemine dayanmaktadır:

ilgili içerik : QREDO Nedir – Qredo Coin Nedir ? CoinList Ön Satışı Rehberi

  • CoinList’te Staking
  • CoinList.co, CoinList Pro, CoinList Mobil uygulaması ve OTC Hizmetleri üzerinden alım satım
  • CoinList’te WBTC, TBTC ve EFIL basımı
  • CoinList token satışlarına sürekli katılım
  • NuCypher WorkLock, Oasis ROSE Garden veya EGL Genesis gibi deneysel yayıncı tekliflerine katılmak
  • CoinList’te ödünç verme veya ödünç alma
  • CoinList’te bir doğrulayıcı veya madenci programına katılmak
  • CoinList hackathonlarına başarıyla proje gönderme
CoinList Karma Önizleme
CoinList Karma Önizleme

Karma statik değildir. Ekosisteme ne kadar çok katkıda bulunursanız, o kadar çok Karma biriktirirsiniz ve o kadar çok ödüllendirilirsiniz. Staking ve ticaret gibi bazı faaliyetler kayan bir ölçekte puanlanır.

CoinList Karma ile yeni başlıyoruz. Belirteç ağları ve toplulukları için en iyi neyin işe yaradığı hakkında daha fazla bilgi edindikçe, önümüzdeki aylarda daha fazla Karmik ödül ve Karma kazanmak için daha fazla etkinlik ekleyeceğiz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu