Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase’in BTC Rezervleri En Düşük Seviyede.

Coinbase Bitcoin Miktarı Düşüyor

Bitcoin fiyatında yaklaşan büyük hareketlerin potansiyelini ölçmenin yollarından biri, borsalardaki BTC dengesini takip etmektir.

Sayı yüksekse, işlem görecek daha fazla bitcoin olduğu anlamına gelir. Bakılması çok popüler bir metrik ve analistler, yakın gelecekte yüksek oynaklık olasılığını belirlemek için kullanıyorlar.

ilgili içerik : Wall Street Cardano’yu mu izliyor?

Popüler analitik kaynağı Glassnode‘dan elde edilen veriler doğrultusunda , ABD merkezli önde gelen kripto para borsası Coinbase’in BTC bakiyesinin Aralık 2017’deki kadar düşük olduğunu ortaya koyuyor. Coinbase 2017 Yılına Geri Döndü.

Mayıs Satışını takiben ılımlı bir BTC girişi döneminden sonra, Coinbase büyük bir madeni para çıkışı gördü.

Coinbase Bitcoin Bakiyesi
Coinbase Bitcoin Bakiyesi

Bu Düşüşün Bitcoin Bakiyesi Üzerindeki Etkileri

Yukarıda bahsedildiği gibi borsanın Bitcoin bakiyesinin düşük olması BTC fiyatı için olumlu bir işaret olarak değerlendirilebilir. Tabii ki, Coinbase birçok borsadan sadece biri ve fiyat için anlamlı bir tez oluşturmak için tüm borsaların bitcoin bakiyelerinin bir araya getirilmesi ve analizi gerekiyor.

ilgili içerik : Ethereum (ETH) Yakma İşleminden Sonra 3.200 Doları Gördü

Bir başka iyi bilinen analitik kaynağı olan CryptoQuant’tan gelen bilgiler , 26 Temmuz’dan itibaren tüm borsaların cüzdanlarında tutulan BTC miktarında bir azalma olduğunu gösteriyor.
Tüm Borsaların Bitcoin Rezerv Grafiği
Tüm Borsaların Bitcoin Rezerv Grafiği

Her durumda, uyanık kalmak ve tabloyu takip etmek önemlidir. Aylık pozitif kapanışa rağmen, Bitcoin boğalarının 200 günlük hareketli ortalamanın destek olarak başarısız olmasını önlemesi ve aynı zamanda son pozitif fiyat hareketlerini takip etmesi hala kritik.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin Takipte Kalınız.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu