Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase’den Bitcoin çıkışı 2017’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı

Analizler, Geçen hafta yaklaşık 1,2 milyar dolarlık Bitcoin'in Coinbase'den ayrıldığını gösteriyor.

Geçen hafta, Bitcoin 37.274 dolar ile 42.455 dolar arasında dalgalandı. Bu dönemde 31.130 BTC, mevcut fiyatlarla 1.18 milyar dolar değerinde Coinbase’den ayrıldı. Bu, 28 Temmuz 2017’den bu yana yaşanan en büyük net çıkış ve aynı zamanda yatırımcıların portföylerinde BTC’ye ilgili bir varlık olarak baktıklarının bir işareti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Güçlü bir artış, Coinbase’deki toplam bakiyenin 649,5 bin BTC’ye düşmesine neden oldu. Bu rakam 2017 boğa piyasasının zirvesine denk geldi. Coinbase’in toplam bitcoin bakiyesi, Nisan 2020’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden 375.5k BTC (%36.6) düştü.

Coinbase’in bilançosundan büyük çıkışların aslında kalıcı olduğunu gösteriyor. Buna rağmen Coinbase, BTC dengesine göre en büyük borsadır ve ABD kuruluşları tarafından tercih edilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: CEO Bitcoin ve Altını karşılaştırıyor

Likit Arz Şok Oranı (ISSR) bu hafta önemli bir artış göstererek çekilen paraların hiçbir harcama geçmişi olmayan bir cüzdana taşındığını gösteriyor.

Mevcut piyasa yapısı 2018-2020 ayı piyasasına benzer olduğundan, bu tür cüzdanlara daha fazla kripto para taşındıkça bu rakamın artacağını belirtiyor. Bununla birlikte, bitcoin düşük fiyatlara rağmen istikrarlı bir talep gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu