HaberlerNFT Haberleri

Coinbase NFT, Kullanıcıları Etkilemek için Yeni Özellikler Başlattı

Kripto para piyasalarının çöküşüne rağmen Coinbase, takas edilemeyen token (NFT) ticaret platformunu geliştirmeyi ve kullanıcıları çekmek için yeni özellikler başlatmayı planlıyor.

Yeni özellikler arasında dijital ürünlerin fiyatlarını gerçek zamanlı olarak değiştirme yeteneği, bir bildirim merkezi ve Beğenilenler ve Toplu Yönetim sekmelerinin eklenmesi yer alıyor. Ek olarak, sitede nadirlik filtreleri ve on adede kadar kripto para cüzdanını bir hesaba bağlama yeteneği ortaya çıktı.

Dune Analytics’e göre Coinbase NFT‘nin iki ay önce piyasaya sürülmesinden bu yana siteye yalnızca 8.202 kullanıcı kaydoldu. 2 Temmuz itibariyle toplamda yaklaşık 21.000 işlem gerçekleştirdiler. Toplam işlem hacmi 1.468 ETH (yaklaşık 3 milyon dolar) idi. Karşılaştırma için, geçen Perşembe günü OpenSea platformundaki işlem hacmi 15.6 milyon doları buldu.

Etkileyici olmayan rakamlara ve yaklaşan kripto kışına rağmen Coinbase, görünüşe göre platformu geliştirmeye devam etmeyi planlıyor. Şimdi borsa, genişleyen bir pazarın ihtiyaçlarını karşılayabilecek tam teşekküllü bir kaynak yaratmaya odaklanmış durumda ve şirket daha sonra bundan para kazanacak. Coinbase, bütçesinin %10’undan daha azını sitenin geliştirilmesine ayırıyor.

“Sadece işlem sayısı ve hacmine odaklanmıyoruz. Platformda platformu sosyal ağ olarak kullanan birçok kişi var ve biz bu fonksiyonları geliştiriyoruz. Bir Coinbase sözcüsü, şu anda beta testinin ilk aşamalarındayız ve platformumuzu sosyal özelliklere daha fazla odaklanmak istiyoruz” dedi.

Daha önce borsa, kullanıcılarının verilerini ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafazasına (ICE) satmakla suçlanmıştı. Şirket bu iddiaları şiddetle reddetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu