HaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase, Düşüşe Rağmen Kripto Varlıklarını İkiye Katladı

Yılın başından bu yana, Coinbase fiyatı kripto para birimi ortalamasından bile daha fazla düştü ve kriptonun ortalama %20’sine kıyasla %30’luk bir düşüş yaşadı.

Coinbase CFO’su Alesia Haas, The News & Observer hakkındaki bir makalesinde, şirketinin kripto piyasasındaki iniş ve çıkışlarla bu kadar ilişkili olmaması gerektiğini ve çeşitlendirmenin gelecekte bunu daha fazla olumsuzlaması gerektiğini öne sürüyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Hakim, Ripple Davasında Son SEC Önergesini Reddetti

“Hisse senedimizin, bugüne kadar yaklaşık %20 oranında düşen kripto fiyatları ile yüksek oranda ilişkili olduğunu da gözlemledik. Dürüst olmak gerekirse, bunu gerçekten anlamıyoruz, çünkü bu korelasyon bizim büyümemizi hesaba katmıyor. pazar payı… yatırımın ötesinde işimizin çeşitlendirilmesi ve yeni varlıklara ve yeni ürün akışlarına doğru genişlerken işimizin gelecekteki potansiyeli bir yana,”

Haas’a göre bu çeşitlilik artık çok daha önemli hale geldi:

“Hizmet geliri olarak aboneliğimiz olarak adlandırdığımız yükselen gelir akışımız daha önemli hale geldi. Dördüncü çeyrekte 214 milyon doları olmak üzere bu yıl 500 milyon doların üzerinde abonelik ve hizmet geliri elde ettik.”

Coinbase NFT platformunun lansmanı, şirketin daha fazla büyüme görmek istediği başka bir alandır, çünkü takas edilemez tokenler için potansiyel pazar çok büyük.

Çeşitlendirmeye rağmen, Coinbase’in ana işi elbette kriptodur ve bu amaçla şirket, 2021 yazında satın aldığı 500 milyon dolara eklemek için son haftalarda 350 dolar daha kripto satın aldı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, o sırada şirketinin tüm kârın %10’unu kriptoya yatırmaya devam etme planını tweetledi.

Barian Armstrong Tweetledi!
Barian Armstrong Tweetledi!

Coinbase, şüphesiz, dört ABD hanesinden birinin kripto para birimlerine yatırım yaptığına dair bulgularından kâr elde etmek istiyor. 2021’de ticaret hacimleri 2020’ye göre 8 buçuk kat arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu