HaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase, dört Avrupa ülkesinin kripto pazarına girecek

Amerikan şirketi Coinbase, İspanya, Fransa, İtalya ve Hollanda'da kripto para borsaları açmayı planlıyor.

Coinbase nedir?

Coinbase, dijital para birimi satın almak, satmak, aktarmak ve depolamak için güvenli bir çevrimiçi platformdur. Misyonumuz, dünya için açık bir finansal sistem oluşturmak ve insanların dijital para birimlerini yerel para birimlerine dönüştürmelerine yardımcı olan lider küresel marka olmaktır.

  • Dijital para birimi alım satımını kolaylaştırıyoruz.
  • Coinbase’deki çevrimiçi cüzdanlar, arkadaşlar veya tüccarlar arasında dijital para birimi göndermek veya almak ücretsizdir! *
  • Endişelenmenize gerek kalmaması için güvenlik ve yedeklemeleri biz hallederiz.
  • Biz bir “tek durak noktasıyız” – tek bir basit arayüzde bir cüzdan, takas ve ticaret araçları sunuyoruz.
  • Coinbase, API’mizi kullanarak birçok uygulamanın oluşturulduğu bir platformdur.

* Harici işlemlerde madenci ücretlerinden Müşteri sorumludur. Coinbase kullanıcıları arasında gönderim yapmak her zaman ücretsizdir.

“Alıntı”

Coinbase Başkan Yardımcısı Nana Murugesan, firmasının Avrupa’daki konumunu güçlendirmek istediğini ve bu nedenle dört eyalette lisans başvurusunda bulunacağını söyledi. Şirket halihazırda İngiltere, Almanya ve İsviçre’de çalışma izni almayı başardı.

Tüm bu pazarlarda özel ve kurumsal müşterilere hizmet vereceğiz. Bizim için iş genişletme neredeyse varoluşsal bir önceliktir” dedi Murugesan.

Açıkçası, Coinbase, Avrupa ülkelerinde kripto para birimi ticareti başlatarak geliri artırmayı hedefliyor. Dijital varlık piyasasındaki gerileme nedeniyle firmanın geliri düştü ve 1.100 çalışanı (personelin %18’i) işten çıkararak maliyetlerini düşürmek zorunda kaldı.

2022’de Coinbase’in hisse fiyatı %83 düştü ve 30 Haziran’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 44.16 $’a ulaştı. Yatırım bankası Goldman Sachs, 27 Haziran’daki uzun süreli düşüş eğiliminin arka planında yatırımcılara borsadaki menkul kıymetleri satmalarını tavsiye etti.

Coinbase hisse fiyatı dinamikleri, Coinbase, dört Avrupa ülkesinin kripto pazarına girecek, Coinbase, Kripto, Kripto Pazarı
Coinbase hisse fiyatı dinamikleri

 

Dijital para birimleri de diğer varlıklarla aynı şekilde düzenlenmez. Bir şirket hisselerini halka satmadan önce Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından sıkı bir incelemeden geçmelidir. Bir yatırım danışmanı o hisse senedini tavsiye etmeden önce, yatırımcının çıkarına olduğundan emin olmalıdır.

Artı, kripto para birimlerinin aslında herhangi bir içsel değeri yoktur, bu nedenle spekülatif varlık tamamen piyasanın ona atfettiği değerin kaprisindedir. Bütün bunlar, sadece kaybetmeye hazır olduğunuz kadar yatırım yapın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu