Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Coinbase Cüzdanına Solana Desteği Ekleniyor

Coinbase ilerlemeye devam ediyor...

Coinbase kripto borsasından kendi kendini depolayan bir cüzdan olan Coinbase Cüzdan, Chrome tarayıcı uzantısına Solana desteği ekledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bu haber, Coinbase Cüzdan kullanıcılarının artık Solana (SOL) jetonlarını ve Solana tabanlı jetonları cüzdan tarayıcı uzantısından depolayabileceği, gönderebileceği ve alabileceği anlamına geliyor. Bir sözcü, Coinbase Cüzdanının mobil uygulamalarına Solana desteği eklemek istediğini ancak şu anda belirli bir zaman çizelgesine sahip olmadığını söyledi.

Coinbase Wallet ayrıca gelecekte, kullanıcıların Solana merkezi olmayan uygulamalara bağlanma ve Solana NFT’lerini doğrudan cüzdan uzantılarında görüntüleme ve yönetme dahil olmak üzere Solana ekosistemi ile etkileşime girmesine izin vermeyi planlıyor. Ancak sözcü, bunun için de belirli bir son tarih olmadığını söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Sermayesini Koruyabilir mi? Resesyon Kaçınılmaz mı?

Coinbase Wallet, Ethereum, Avalanche, Polygon ve BNB Chain dahil olmak üzere birden fazla blok zincirini destekleyen bir çoklu zincirdir. Bir sözcüye göre, cüzdanın mobil uygulamalarında ve Chrome tarayıcı uzantısında 13 milyondan fazla kullanıcısı var.

Coinbase Cüzdan, MetaMask gibi cüzdanlarla doğrudan rekabet eder.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu