Ekonomi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Coinbase Ayı Piyasası İçin, Kasasından 4 Milyar Dolar Ayırdı.

Kripto para piyasasının riskleri ve her hangi bir ayı piyasası olasılığı için Coinbase Borsası, 4 Milyar dolar nakit biriktirdiklerini açıkladı.

Coinbase CFO’su Alesia Hass’a göre, potansiyel siber saldırılar, çok daha sıkı düzenlemeler ve hatta gelecek ticarette düşüş gibi herhangi bir olumsuz olasılığa karşı kendini tamamen hazırlıyor.

“Kripto kışına girmemiz durumunda yatırım yapmaya ve ürün ve hizmetlerimizi büyütmeye devam edebilmemiz için bu nakit rezervlerini koruduğumuzdan emin olmak istiyoruz.”

Soru şu ki, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kriptoyu gerçekten çökertmeye karar verirse 4 milyar dolar nereye kadar gider?

ilgili içerik : Bitcoin Nasıl Satılır & Kripto Para Nasıl Satılır

Coinbase Hissedarlarına Şunları söyledi :

“Rüzgar şu anda yelkenlerimizde ve iyi hissettiriyor. Ancak kripto, genç ve değişken bir endüstri ve zamanların daha zor olduğu bir gün gelecek. Bunu biliyoruz çünkü finansman bulmanın zor olduğu büyük kripto kışları yaşadık, ortaklar bizi kesti ve çalışan tabanımızın büyük bir kısmını kaybettik. Bu dönemlerde tansiyon yükselir. Dayanarak ve aşırı tepki göstermeyerek ayakta kaldık. Asla göründüğü kadar iyi değil ve asla göründüğü kadar kötü değil.” 

ilgili içerik : Uzun vadeli Ethereum riskleri hakkında bilmeniz gerekenler

Coinbase’in bu yılın ikinci çeyreği için net karı, bir önceki yılın aynı dönemine göre %4900’lük büyük bir artışla 1,6 milyon dolardı. Cathie Wood’un son derece başarılı Ark Invest’i, bir düşüş ortaya çıktığında Coinbase hisselerine yüklenerek Coinbase’i desteklemeye devam etti. 

Kripto para piyasası boğa eğilimine devam ederse, Coinbase büyük olasılıkla yukarı yönlü eğilimi takip etmeye devam edecek. Bununla birlikte, hükümetler ve düzenleyiciler sektöre yeterince olumsuz baskı getirebilirse, Coinbase’in nakit stoğu çok faydalı olacaktır.

Daha Fazla Kripto Para Ekonomi Haberleri için Tıklayınız

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu