HaberlerKripto Para Haberleri

Citi’nin Dijital Varlık Eş Başkanı, Kripto Girişimini Başlatmak için Şirketten Ayrıldı

Citi'nin dijital varlıklardan sorumlu eş başkanı Alex Kriete, bir kripto girişimi başlatmak için şirketten ayrılıyor. Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Citi’nin dijital varlıklardan sorumlu eş başkanı Alex Kriete, bir kripto girişimi başlatmak için şirketten ayrılıyor.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: MobileCoin nedir? MOB Coin Yorum ve Geleceği 2022

Citi’de 11 yılı aşkın süredir çalışan Kriete, şirketten ayrılıyor. Kriete, 10 Mart’ta LinkedIn’de paylaştığı bir gönderide, kripto endüstrisinde yeni bir şirket kurmak için Citi’den ayrılacağını söyledi. Yazı şöyle:

“Beni tanıyanlar için şaşırtıcı olmayan bir şekilde, dijital varlıkların küresel sermaye piyasaları ve yeni iş modellerinin oluşumu için öneminin artmaya devam edeceğine inanıyorum ve bu pazarın olgunlaşmasına yardımcı olmaktan daha fazla heyecan duyamazdım. ”

Kriete, Greg Girasole ile birlikte geçen Haziran ayında şirketin yeni kurulan dijital varlıklar bölümünün başına getirildi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu