HaberlerKripto Para Haberleri

Citadel Securities, Paradigm Capital Ve Sequoia Capital’den 1,5 Milyar Dolarlık Yatırım Yaptığını Duyurdu

Citadel Securities Salı günü Sequoia ve Paradigm’den 1,15 milyarlık yatırımı duyurdu ve küresel Market Maker şimdi VC firmalarının dış yatırımını takiben 22 milyar dolar değerinde.

Dikkatinizi Çekebilir: DAO Maker Nedir? Dao Jetonunu İnceleyelim – Dao Maker Coin

Citadel CEO’su Peng Zhao, Paradigm’in kurucu ortağı Matt Huang, Paradigm’in Citadel Securities’e yaptığı yatırımın kripto para birimleri de dahil olmak üzere yeni varlık sınıflarının keşfini nasıl içereceğini belirterek , şirketin fonları uluslararası büyümek için kullanacağını söyledi .

“ Sequoia’daki arkadaşlarımızla birlikte @Paradigma’nın Citadel Securities’e yaptığı yatırımı duyurmaktan heyecan duyuyoruz . Teknolojilerini ve uzmanlıklarını kripto da dahil olmak üzere daha fazla pazara ve varlık sınıfına genişlettikleri için onlarla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz”

Bu, 2001 yılında kurulmasından bu yana Citadel için ilk dış yatırımı işaret ediyor. Sequoia Capital ve kripto VC firması Paradigm’in yatırımı, CEO ve Hedge fonu milyarderi Ken Griffin’in olumsuz görüşlerini paylaşmasına rağmen, Citadel Securities’in kriptoya genişlemesinin güçlü bir göstergesi. Geçmişteki kripto para birimleri:

“Keşke kriptoya giden tüm bu tutku ve enerji, Amerika Birleşik Devletleri’ni daha güçlü hale getirmeye yönelik olsa… Dolara inanmadığımız cihatçı bir çağrı. Bu ne çılgın bir kavramdır, ülke olarak bu kadar çok parlak, genç, yetenekli insanı rezerv para birimimizin yerine geçecek bir şey bulmak için kucaklıyoruz.”

Ancak Griffin, düzenleyiciler net kurallar koyduğunda Citadel’in kripto para ticareti yapmaya başlayacağını ileri sürdü. En son duyuruda, Griffin şunları kaydetti:

Citadel Securities Başkanı Ken Griffin, “Güçlü risk yönetimi tekniklerimizle bir araya gelen olağanüstü piyasa yapıcı ekibimizin yeteneği, hizmet verdiğimiz birçok piyasada müşteri deneyimini dönüştürdü” dedi. “Sequoia ve Paradigm’de, pazar uzmanlığımızın gücünün, gelişmiş tahmine dayalı analitiklerin ve üstün yazılım mühendisliğinin bir endüstriyi nasıl yeniden tanımlayabileceğini takdir eden ortaklarımız var. Citadel Securities büyümesini hızlandırırken, ortaklıklarını ve Alfred’i Yönetim Kurulumuza davet etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Kripto ile kurumsal katılımın istikrarlı bir şekilde artmasıyla, Citadel Securities gibi hisse senedi alım satım devleri, değişen finansal piyasada uzmanlıklarını sürdürmek ve büyütmek için ivme ile hareket etmeye istekli olacaklar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu