Kimdir

Chris Cady

Chris Cady, Intercontinental Exchange’de bir tüccar ve nicel geliştiricinin yanı sıra web hizmetleri grubu Powerweave’de Nicel Ticaret Araştırmacısıdır.

1980 yılında NYSE’nin o zamanki başkanı Walter Frank Sr.’den ticaret piyasalarına başladı.

1984’te Victor Sperandeo’nun, namı diğer Market Wizards ünvanına sahip Trader Vic’in öğrencisi oldu ve 1991’de Market Profile’ın yaratıcısı Peter Steidlmayer’in öğrencisi oldu.

Chris, 30 yılı aşkın bir süredir hem New York hem de Chicago borsalarının üyesidir ve piyasanın zeminden elektronik ticarete geçişi boyunca ön sırada yer almıştır.

Katkılar:

  • Çukurdan Hikayeler – Piyasa Yapıcılarından İçgörü ve Analiz – CMT Derneği’nin küresel finans konferansı olan 2012 Yıllık Sempozyumu’nda canlı, yüz yüze teknik analiz sunumu.
  • Piyasa Tahmin Paneli: Geleceğe Bakış – CMT Derneği’nin küresel finans konferansı olan 2011 Yıllık Sempozyumu’nda canlı, yüz yüze teknik analiz sunumu.

Dikkatinizi Çekebilir: Jon Najarian Kimdir?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu