HaberlerNFT Haberleri

ChangeNOW, NOW Cüzdanında NFT Desteği Başlattı

ChangeNOW, NOW Cüzdanına Yeni Bir NFT Bölümü Eklediğini Duyurmaktan Heyecan Duyuyor . ŞİMDİ Cüzdan Kullanıcıları Artık NFT Koleksiyonlarını Doğrudan Cüzdan Uygulamasından Görüntüleyebilir, Alabilir, Gönderebilir Ve Saklayabilir.

NFT’ler (muhtemel olmayan belirteçler) geçen yıl popülaritesini artırdı. Dünyanın dört bir yanındaki kripto topluluğu, onları kriptodaki bir sonraki büyük şey olarak benimsedi.

Bir NFT, esasen bir blok zincirinde benzersiz bir dijital mülk parçası olarak var olan dijital bir varlıktır. Herkes, NFT’nin gerçekliğini ve sahipliğini halka açık bir defterde doğrulayabilir. NFT’ler, görüntülerden ve müzikten videolara, sanal dünya ülkesine, oyun içi görünümlere ve hatta metne kadar her şey olabilir.

Parmağı kripto yeniliklerinin nabzını tutan ChangeNOW, herkesin NFT’lerini kolay ve sezgisel bir şekilde yönetmesi için bir yol yarattı.

Dikkatinizi Çekebilir: Alfa Romeo, NFT’li Yeni Hibrit SUV’yi Duyurdu

ChangeNOW Halkla İlişkiler Başkanı Mike Ermolaev , NFT özelliğinin başlatılması hakkında şu yorumu yaptı:

“Hem yeni hem de deneyimli kullanıcılar blockchain, web3 ve kriptodaki yeni teknolojilerden yararlanıyor. Bu artan ihtiyaçları karşılamanın bir yolu olarak NFT desteğini NOW Cüzdan’a entegre ettik. Bunun daha fazla insana endüstrinin şaşırtıcı yeniliklerini keşfetmesi için ilham vereceğine ve kripto para biriminin daha geniş çapta benimsenmesine yol açacağına inanıyoruz.”

Şu anda desteklenen iki belirteç standardı vardır, ERC-721 ve ERC-1155, ancak yakında daha fazlası eklenecektir. ETH cüzdanlarında bulunan NFT’ler, NOW Cüzdanının NFT bölümünde otomatik olarak görünecektir. Koleksiyonlar tarafından görüntülenebilir, ayrıntılar için kontrol edilebilir ve başka bir adrese gönderilebilir.

ChangeNOW Hakkında

ChangeNOW , gizli ücretler olmadan hızlı kripto takasları sunan sınırsız bir kripto değişimi ve işleme hizmetidir . 350’den fazla kripto ve 55’ten fazla fiat para birimi dahil olmak üzere çok çeşitli varlıkları destekler. İşlemler 2 dolardan başlar, üst limiti yoktur ve tamamlanması ortalama 5 dakika sürer.

ChangeNOW, ana akım izleyiciler arasında kripto benimsenmesinin en büyük savunucularından biri olmaya devam ediyor ve kripto endüstrisini geleceğe itmek için daha geniş bir çaba dizisinin bir parçası olarak güvenli, özel ve kullanıcı dostu bir ortam sağlamayı hedefliyor.

ChangeNOW’daki kripto değişimi hızlı, ucuz ve şeffaftır; Kullanıcılar yalnızca ChangeNOW web sitesi aracılığıyla değil , iOS ve Android mobil cihazlarındaki ChangeNOW uygulamaları aracılığıyla da kripto takası yapabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu