Altcoin HaberleriChaLink (LINK)HaberlerKripto Para Haberleri

Chainlink yatırımcılarının bunu bilmeleri gerekiyor

Chainlink , piyasadaki en büyük altcoinlerden biri olmak için çalışıyor . Birçok insan her zaman Bitcoin ve Ethereum‘a baksa da , sosyal duyarlılık diğer altcoinleri onlara karşı kışkırtma eğilimindedir. Ancak bu, her seferinde haklı oldukları anlamına gelmez. Chainlink, insanların onu çekici bulduğu bir örnek ama…

Chainlink – Yükselecek mi yoksa Düşecek mi ?

İnsanlar zincir üzerindeki metrikleri dikkate alır ve onu güçlü bir para olarak görür. Aktif mevduat, satışların yaklaşık 3 aydır düşük olduğunu gösteriyor. Bunun büyük bir nedeni, LINK‘in toparlanıyor olması, ancak şimdi yana doğru hareket etmeye başlaması olabilir. Böyle bir durumda, kendilerini piyasaya sokmak isteyen yatırımcılar için fırsat olgunlaşır. Beklendiği gibi, yatırımcı konsantrasyonu yükselmeye başladı.

Chainlink'in aktif mevduatları
Chainlink’in aktif mevduatları

İnsanların LINK’i çekici bir yatırım fırsatı olarak bulmasının nedeni, altcoinin her zaman güçlü geliştirici faaliyeti göstermesidir. Güçlü geliştirici etkinliği, daha güvenli ve daha verimli bir ağ anlamına gelir.

Buna ek olarak, yatırımcı duyarlılığı yüksektir ve bu her zaman bir güç göstergesidir. Ancak bu nedenlere rağmen, Chainlink artık fiyat hareketi açısından yükselmeyecek.

Chainlink'in geliştirme faaliyeti ve yatırımcı duyarlılığı
Chainlink’in geliştirme faaliyeti ve yatırımcı duyarlılığı

LINK’in yükselişi neden durabilir ?

Popüler analist Michael van de Poppe , Chainlink’in altında bulunduğu mevcut direnç bloğunu potansiyel olarak kırabileceğini öne sürdü. Gerçek şu ki, LINK muhtemelen herhangi bir engeli aşmadan önce bir konsolidasyon dönemine girecek.

Geçmişte de Chainlink, en az 39-42 gün süren bir ralli öncesinde konsolide oldu. Bu sefer de muhtemelen bu modeli tekrarlayacaktı.

Her ralliden önce Chainlink konsolidasyonu
Her ralliden önce Chainlink konsolidasyonu

Ek olarak, son 7 aydaki düşük ağ büyümesi ile herhangi bir ralli olası değildir. Ancak her zaman olduğu gibi kripto piyasası herkesi şaşırtabilir. Dolayısıyla, Zincirler Arası Birlikte Çalışabilirlik Protokolü’nün (CCIP) tanıtılması ağda bir fark yaratmayı başarırsa , LINK toplanabilir. Başka bir deyişle, yukarıda belirtilen dirençler kırılabilir, ancak yakın zamanda olmayacak.

Chainlink'in düşük ağ büyümesi
Chainlink’in düşük ağ büyümesi
Sorumluluk Reddi: Yukarıda Belirtilen Bilgiler, Çizimler, Fiyat Söylemleri Bahsi konu geçen tüm Araçlar Yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu