Altcoin HaberleriChainlink (LINK)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriPolygon (MATIC)

Chainlink ve Polygon neden yükseliyor?

Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) neden yükseliyor?

Dünkü işlemlerde yatırımcılar, %6,5 ve %4,5 yükselen Chainlink (LINK) ve Polygon’u (MATIC) vurguladı. Bu, diğer dijital varlıkların çok yönlü hareketinin arka planına karşı ilk 30 kripto para birimi sıralamasındaki en yüksek rakamdır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Chainlink, Haziran haberlerinde düzenli bir özellik haline geldi, geliştirici etkinliği, staking’in ortaya çıkması ve Solana blok zincirinde fiyat kehanetlerinin başlatılmasıyla sürüm 2.0’a geçiş için bir yol haritası yayınladı.

Geliştiriciler, teknolojilerini diğer blok zincirlerinde tanıtmaya devam etmeye karar verdiler. Solana, Chainlink’in yalnızca Ethereum ekosistemi içindeki uzun vadeli operasyonundan sonra ilk ağ oldu. Dün, geliştiriciler yeni bir uzman blok zinciri – Avalanche adını verdi.

Bu ağ, Chainlink Keepers ve Chainlink Rastgele İşlevi Doğrulayan (VRF) olmak üzere iki hizmet alacaktır. İlki, Avalanche’daki akıllı sözleşmelerin yaratıcılarına uçtan uca merkezi olmayan otomasyona erişim sağlayacak. VRF özelliği, sanal ve kumar blok zinciri oyunlarında kullanılan Dapps için rastgele bir sayı üreteci açar.

Olumlu haberler, LINK’i ilk 20 kripto para birimine itti ve Litecoin’i bu yerden çıkardı.

Chainlink ve Polygon neden yükseliyor?, chainlink, polygon, neden yükseliyor, link neden yükseliyor, matic neden yükseliyor, chainlink analizi, polygon analizi, link analiz, matic analiz
Chainlink ve Polygon neden yükseliyor?

MATIC tokeninin büyümesi, daha önce Airbnb’nin personel direktörü olan Bhumika Srivastava’nın Polygon tarafından işe alındığı haberiyle sağlandı. Hareket, girişimin 500 kişilik işgücünü dünya çapında genişletmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Kripto para piyasasındaki altı aylık düşüş, bir dizi startup ve borsanın personeli azaltmaya başlamasına neden oldu. Açıkçası, Polygon, Ethereum ölçekleme protokolü segmentinde liderlik etmek için daha iyi bir konumda. Şirket ayrıca L1 çözümlerini piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu