Altcoin HaberleriChainlink (LINK)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

ChainLink bir haftada %30’un üzerinde bir yükseliş yaşadı

ChainLink (LINK) kripto para biriminin kapitalizasyonu son yedi gün içinde %31 artarak 4.279 milyar dolara ulaştı.

Geçen gün LINK döviz kuru %8 daha güçlenerek 9,21$’a ulaştı – bu 9 Mayıs 2022’den bu yana en yüksek seviye. Mayıs satışlarının bir sonucu olarak, madeni para 5.79 dolara düştü ve ardından uzun bir konsolidasyon aşamasına geçti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Trend Haziran başında değişti. LINK dipte ticaret yaparken, adresleri 100.000 ila 10 milyon jeton tutan balinalar aktifti.

Beş hafta içinde, balina cüzdan rezervleri yaklaşık %7,4 arttı.

Böylece, en büyük yatırımcılar toplam altcoin piyasası arzının yaklaşık %25’ini biriktirdi. Santiment ekibinin bir raporuna göre, balinaların yaklaşık olarak aynı miktarda kripto para birimini en son kontrol ettiği zaman Kasım 2021’in sonundaydı.

ChainLink‘in değerindeki büyüme, geliştiricilerin ekosistemi geliştirme planının yayınlanmasıyla aynı zamana denk geldi.

Amacı ChainLink Economics 2.0’ın oluşumu olacak. Oracle’ın yardımıyla, üçüncü taraf blok zincirlerini güvenlik ve performans riskleri olmadan daha verimli bir şekilde entegre etmek mümkün olacaktır.

Ekosistem kullanıcıları için geliştiriciler, ağın gelişimini teşvik edecek bir ödül ve ceza sistemi başlatmak istiyor. Geçen yıl Kasım ayında LINK oranının 52.7$’a ulaştığını hatırlayın, şimdi kripto para maksimum değerlerinin %84 altında işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu