AltınBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

CEO Bitcoin ve Altını karşılaştırıyor

Bitstamp USA CEO'su Bitcoin ve Altını karşılaştırıyor...

Bitstamp USA CEO’su Bobby Zagotta’ya göre, bitcoin yakında altınla aynı güvenli liman varlığı olarak görülecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Birçok yatırımcı son zamanlarda hem BTC hem de stablecoin’lerle daha fazla ilgilenmeye başladı. Zagotta, kripto para birimi ve değerli metal arasında eşit bir işaret koyan uzmanların ve yatırımcıların konumunu paylaşıyor.

Bitstamp USA CEO’su CNBC ile yakın tarihli bir röportajda, altın ve bitcoin eşit olarak enflasyon korumaları olarak görülebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Andre Cronje çalışmaya devam ediyor mu?

Ayrıca ABD Başkanı Joe Biden tarafından geçen hafta imzalanan kripto para birimleri kararnamesine de değindi. Zagotta, bu belgenin yardımıyla dijital varlık piyasasının şeffaflığını artırmanın ve yatırımcıları korumanın mümkün olacağından emin.

Bitstamp USA CEO’su şunları vurguladı:

Başkan Biden, yalnızca ABD’nin kripto para birimini benimsemesi gerektiğini söylemekle kalmıyor, aynı zamanda bu gelişmekte olan endüstrinin lideri olması gerektiğini de söylüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu