Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano’nun kurucusu, Hoskinson Alonzo Yükseltmesi Devam ediyor. Programa göre hareket ediyoruz.

Cardano‘nun ana şirketi IOHK, Ethereum varlıklarını Cardano’nun test ağına getirmek için bir ERC-20 dönüştürücü başlatacağını duyurdu.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, yakın tarihli bir vlog gönderisinde Alonzo güncellemesi hakkında “Her şey yolunda ve programa uygun olarak gidiyoruz.” dedi.

ilgili içerik : Cardano’nun Alonzo Sunumu Nedir ve Ethereum için Ne Anlama Geliyor ?

Hoskinson ekibi, Alonzo yükseltme tüm altyapı çalışmaları sonucunda “no-go / go” toplantısı sonrasında açıklama yaptı. Hoskinson, 25 paydaşın “devasa bir kontrol listesinden” nasıl geçtiğini ve her şeyin “yeşil olmaya devam ettiğini” anlattı.

Hoskinson, “Testnet’te bir HFC (hard fork birleştirici) etkinliği başlatacağız” dedi. “Testnet, Alonzo sahnesinde olacak.” Purple gibi özel bir test ağı olmayacağını, bunun yerine borsalar için kullanılan birincil test ağı olacağını ekledi.

Testnet üzerinde ERC-20 dönüştürücü

Geçen hafta, Cardano’nun ana şirketi IOHKEthereum varlıklarını Cardano’nun test ağına getirmek için bir ERC-20 dönüştürücü başlatacağını duyurdu. Dönüştürücü, yalnızca Ethereum ağını Cardano’ya bağlayan ve Ethereum tabanlı varlıkların kolay geçişini sağlayacak bir köprüdür. Lansman, bu hafta daha sonra duyurulan test ağında yer alacak.

ilgili içerik : Cardano Fiyatı 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Beklenen tarihler

Hoskinson daha sonra Cardano kullanıcılarının sıralı sunumları bekleyebilecekleri bir dizi tarih belirledi. Hoskinson’a göre, Alonzo test ağı 1 Eylül’de devreden çıkacak. Ancak Cardano’nun kurucusu, ekibin bazı karışıklıkları gidermek için hala yapacak işleri olduğunu itiraf etti.

Ekibinin hafta sonu hangi hataları düzeltebileceklerini ve her şeyin DB senkronizasyonunun en son sürümüyle uyumlu olduğundan emin olmak için çalışacağını söyledi.

Alonzo test ağı üzerindeki devir işlemi tamamlandıktan sonra, 9 Eylül’de tamamlanan teklife kadar orada kalacak.

Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Daha Fazla Kripto para haberleri için Tıklayınız.

Daha Fazla Cardano (ADA) Haberleri için tıklayınız.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu