Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Cardano (ADA)Litecoin (LTC)Polygon (MATIC)Solana (SOL)

Cardano’dan Esinlenen Proje Bitgert Küçük Ölçekli İşletmelere BR20 Akıllı Sözleşme Aracılığıyla Kaynak Arttırmada Yardımcı Olmayı Planlıyor, Avalanche Ve Matic İçin Zorlu Rakip

Finans endüstrisinin ademi merkeziyetçiliği, çoğu blok zinciri tabanlı projenin üzerinde çalıştığı alanlardan biri olmuştur. Cardano’dan ilham alan bir DeFi projesi olan Bitgert, küçük işletmelerin yatırımcılardan fon toplamasını sağlayarak finansal ademi merkeziyetçiliği gerçeğe dönüştürüyor. Bitgert blok zinciri ana ağı ile birlikte başlatılan BRC20 Akıllı Sözleşmesi sayesinde, küçük işletmeler artık küresel pazardan fon toplayabilir. Bitgert ekibinin bu planı ve projenin nasıl cüce rekabete sahip olduğunu okuyun:

 

Bitgert

Bitgert ekibi, kullanıcıların küresel finans piyasasına doğrudan erişmelerini sağlayan devrim niteliğinde bir DeFi protokolü geliştirme sözü verdi. Bu hayal, küçük ölçekli işletmelerin fon toplama platformu olan Bitgert Startup Studio’nun lansmanı ile gerçek oluyor. Bitgert platformu, BRC20 Akıllı Sözleşme aracılığıyla işletme sahiplerini ve yatırımcıları bir araya getiriyor. İşletme sahibinin yapması gereken, jetonlarını özel veya genel satış için BRISE ile destek DEX’te listelemektir. Toplanan fonlar daha sonra Bitgert BRC20 Akıllı Sözleşmesinde güvenli bir şekilde tutulur. Bitgert Startup Studio, küçük ölçekli işletmeler için oyunun kurallarını değiştirecek.

 

Centcex

Bitgert Startup Studio’nun tanıtımı, Bitgert projesini Centcex de dahil olmak üzere rekabetin geri kalanından ayırdı. Centcex projesi, kripto borsası olan ilk ürünü geliştirmeye başladı. Bu proje yol haritasında pek çok ürün olmasına rağmen, böyle bir ürün ortaya çıkmadı. Dolayısıyla Bitgert’in para toplayan küçük işletmeler arasında Centcex’ten daha popüler olması muhtemel. Ancak, projeyi oldukça rekabetçi hale getiren bir Centcex blok zinciri olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitgert, BRC20 Akıllı Sözleşme Yoluyla Küçük Ölçekli İşletmeleri Fon Arttırırken Solana Geride Kalıyor

Solana

Solana kripto projesi, piyasadaki en hızlı blok zincirlerden birini sağlayarak kripto endüstrisinde şimdiye kadar çok başarılı oldu. Ancak Bitgert blok zincirinin piyasaya sürülmesi, Solana’yı en hızlı ikinci blok zinciri haline getirdi. 100k TPS ile Bitgert, Solana’dan daha hızlı olduğunu kanıtladı ve aynı zamanda gerçek sorunları çözen ürünler sunuyor. Bitgert Startup Studio’nun Solana ağında eşdeğeri yoktur. Bunlar, Bitgert blok zincirinin ne kadar güçlü olduğunu kanıtlayan yaklaşan gelişmeler.

 

Cardano

Cardano blok zinciri, ekipten pek çok ürünü desteklemektedir, ancak bu ürünlerin hiçbiri Bitgert Başlangıç ​​Stüdyosu ile karşılaştırılamaz. Bu, Bitgert projesinin Cardano’dan daha iyi yaptığı ürünlerden biri. Piyasada çok sayıda küçük ölçekli işletme olduğu için Cardano sisteminden çok azı yararlanıyor. Bitgert Startup Studio’nun bir oyun değişikliği olması beklenirken, Cardano’nun bile benzer bir ürünle geldiğini görebiliriz.

 

Avalanche

Geliştiriciye ürünleri oluşturmak için daha hızlı ve daha ucuz bir platform sağlamanın yanı sıra, Avalanche ekibi ürünleri teslim etmekte yavaş kaldı. Ekip, akıllı sözleşme ölçeklendirmesini iyileştirmek ve gaz ücretini düşürmek için çalışıyor. Ancak Avalanche ekibi, Bitgert Startup Studio’nun beğenisine uygun ürünler geliştirmedi. Bu yüzden en büyük rekabet Bitgert olabilir. Brise zinciri çığ protokolünden daha hızlıdır ve daha ucuz gaz ücretleri sunar. Bunlar Bitgert’in Avalanche’ı devralmasının nedenlerinden sadece birkaçı.

 

Matic

Polygon Matic ağı, özellikle Ethereum tabanlı projeler için son birkaç yıldır etkileyiciydi. Daha ucuz gaz ve hız nedeniyle daha fazla geliştirici Matic’te projeler inşa etti. Ancak Bitgert zincirinin gelmesi, Polygon’u çok pahalı ve yavaş bir ağ haline getirdi. Brise zinciri 100k TPS ve 0.0000000000001$ gaz ücreti ile Bitgert blok zinciri şu anda Matic için çok güçlü. Matic ekibi ayrıca Bitgert Startup Studio gibi bir ürün geliştirmedi.

 

Litecoin

Litecoin kripto para birimi gelişimi etkileyiciydi. Yıllar geçtikçe, LTC ekibi en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden birini sunmayı başardı. Ayrıca, sektöre ilk giren olmanın avantajıyla Litecoin, en başarılı dijital paralardan birini oluşturmayı başardı. Bu, Litecoin ödemelerini kabul eden binlerce tüccardan görülebilir. Ancak Bitgert kripto projesi, hem benimseme oranı hem de ürün teslimi açısından Litecoin’den daha iyi performans gösterebilir. Şimdiye kadar, LTC ekibinin Bitgert Startup Studio’nun eşdeğeri yok.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu