Altcoin HaberleriCardano (ADA)Haberler

Cardano Vasil ağındaki hard fork, 3 Temmuz 2022’de etkinleştirilecek

Cardano Vasil ağındaki hard fork, 3 Temmuz 2022'de etkinleştirilecek

Giriş Çıkışı Global (IOG) CEO’su ve Cardano blok zinciri yaratıcısı Charles Hoskinson, mevcut piyasa koşullarında ağ güncellemeleri ve davranışları hakkında ADA topluluğu üyelerine.

Cardano’nun kurucusu Twitter’da, ayı piyasasının kripto para fiyatları üzerindeki olumsuz etkisine rağmen, bu dönemin büyüme için mükemmel bir fırsat sunduğunu söyledi.

Charles Hoskinson
Charles Hoskinson

Hoskinson, ayı piyasasının herkesin işbirliği yapmaya başladığı, daha fazla insanın sizinle çalışmaya hazır olduğu bir dönem olduğunu söyledi.

Cardano CEO’su, IOG ekibinin blok zinciri projesini daha güçlü hale getirecek önemli güncellemeler yapmak için devam eden ayı piyasasından yararlanacağını vurguladı.

Şimdi geliştirme ekibi, amiral gemisi güncellemesi Vasil Hard Fork Combinator ile çalışmaya odaklandı. Vasil test ağı 3 Temmuz 2022’de başlatılacak ve ardından Temmuz sonunda ana ağın lansmanı yapılacak.

Vasil ana ağının kullanıma sunulmasından sonra Cardano ekibi Shirley, Goguen, Basho ve Volataire gibi dört geliştirme alanına odaklanacak.

Cardano ağına gelişmiş özellikler ve yenilikler ekleyecekler.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu