Altcoin HaberleriCardano (ADA)Haberler

Cardano Tabanlı Altcoin: DEX, Mainnet Lansman Tarihini Açıkladı, ADA Fiyatı %8 Arttı

Cardano Tabanlı Altcoin: DEX, Mainnet Lansman Tarihini Açıkladı, ADA Fiyatı %8 Arttı

Cardano tabanlı merkezi olmayan bir borsa olan SundaeSwap, DEX‘in tam işlevli beta sürümünün çok beklenen ana ağ lansmanının 20 Ocak’ta gerçekleşeceğini duyurdu .

Ekip, teknik nedenlerden dolayı tamamen merkezi olmayan yönetimin şimdilik imkansız olduğunu söylüyor. Cardano blok zincirindeki sınırlamalar, bu yüzden “beta” etiketine bağlı kalıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Haftalık Kripto Raporu Geçen Hafta: Dorsey’in Yeni BTC Savunma Fonu, Ripple’ın Büyük Kazancı, Kim K Davası Ve Daha Fazlası

Coinfili tarafından bildirildiği üzere , SundaeSwap test ağı sürümünü 5 Aralık’ta başlattı. Aralık

ayının sonlarında DEX, Runtime Verification (RV) ile işbirliği içinde denetimini tamamladı.

ISO ve verim çiftçiliği

SundaeSwap’ın ilk stake arzı (ISO) da aynı gün başlayacak.

Kasım ayında topluluk tarafından seçilen otuz hisse havuzu ISO’ya katılacak.

Beş dönem sürecek olan ISO, hisse havuzu delegelerinin normal ADA ödüllerinin yanı sıra SundaeSwap (SUNDAE) jetonları kazanmalarına izin verecek. İlk turda yer alabilmek için ADA belirteçlerinin 25 Ocak’tan önce “ISO kepçelerine” devredilmesi gerekiyor.

SundaeSwap, Minswap ve Maladex’i büyük ölçüde geride bırakan sosyal medyasıyla açık ara en popüler Cardano tabanlı DEX’tir.

20 Ocak’ta, likidite sağlayıcıları, en az Haziran ayına kadar mevcut olacak olan verim çiftçiliği ödüllerini de kazanmaya başlayacak. Bir dizi likidite havuzuna katılan çiftçileri elde etmek için yarım milyon SUNDAE jetonu tahsis edilecektir.

ADA mitingleri

CoinMarketCap verilerine göre ADA fiyatı son 24 saatte %8’den fazla arttı ve diğer en iyi kripto para birimlerinden çok daha iyi performans gösterdi.

ADA şimdi bir başka önemli “Ethereum katili” olan Solana’yı (SOL) geçme ve ilk beşteki yerini geri kazanma yolunda ilerliyor.

Altcoin Haberleri: Altcoin Haberi’ni Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu