Altcoin HaberleriCardano (ADA)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Cardano, Michaël van de Poppe’ye Göre Bu Çılgın Fiyata Yükselebilir

Piyasa analisti Michaël van de Poppe, yeni bir videoda 115.000 YouTube abonesine Cardano’nun hızlı yükselişinin henüz bitmediğine inandığını söylüyor.

Van de Poppe’ye göre üçüncü en büyük kripto varlığı, son 30 gün içinde %110’dan fazla değer kazandı ve kısa süre önce ADA’nın daha önce Mayıs ayında test ettiği önemli bir direnç seviyesi olan 2,50 dolar seviyesini kırdı.

ilgili içerik : Cardano Fiyatı 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

“İzlenecek seviye bu [2.00-2.50$] aralığında herhangi bir şey. Bu doğruysa, Cardano’nun sıradaki 3,45 dolar ve 5,00 dolar olduğunu varsayıyorum.”

Bitcoin bu döngüde tüm zamanların en yüksek seviyesini geçerse, Van de Poppe, uzun vadeli Cardano sahipleri için “çılgın” kârların muhtemel olduğunu tahmin ediyor.

“Bitcoin’in 250.000-300.000 dolara çıkması oldukça normal, yani Cardano bu seviyeye geri dönmeden önce kolayca 10 ila 20 dolara koşabilir [yaklaşık 2,50 dolar].”

Tüccar, Cardano tüm zamanların en yüksek seviyelerine tırmanırken potansiyel kısa vadeli fiyat hedeflerini belirtmek için bir Fibonacci uzantısı kullanıyor.

ilgili içerik : Wall Street Cardano’yu mu izliyor?

“Bir sonraki Fibonacci uzatma araçları veya Fibonacci uzatma seviyeleri, bir sonraki dürtü dalgasında Cardano için [3,50$] ve [5,00$] olacaktır. Bu, son yüksek [2,50$] ve son düşük [1,02]$’a dayanıyor.”

Blockchain analitik firması IntoTheBlock , geçtiğimiz yıl Cardano’nun performansıyla ilgili verileri paylaştı.

“ADA, akıllı sözleşmelerin beklenen lansmanı ile desteklenen önceki [tüm zamanların en yüksek seviyesini] geçti.

Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu