Altcoin HaberleriCardano (ADA)Haberler

Cardano Güncellemeleri: Google Entegrasyonu, İşlem Hacimleri Ve İki Kat Ödül

Cardano için bir dönüm noktasında, ADA, Google para birimi dönüştürme oranı hesaplayıcısına eklendi ve kullanıcıların ADA’nın dönüştürme oranını fiat para birimleri cinsinden kolayca hesaplamasına olanak sağladı.

ADA İçin Google Entegrasyon Anahtar Momenti

Entegrasyon, Google’ın Cardano’nun erişimini büyük bir kripto para birimi olarak tanıdığını kanıtladığı için önemli bir andır. Ayrıca, yeterli sayıda kullanıcının halihazırda Google’da ADA’nın değerini düzenli olarak bulmaya çalıştığını gösterir. Bu entegrasyonu gerçekten yararlı bulacak bir grup insan, ADA’nın kapanış fiyat hesaplamasını belirlemek için dönüştürme aracını kolayca kullanabilen yatırımcılardır. Uzmanlar, kriptonun yakın gelecekte kaçınılmaz olarak geleneksel pazarlarla nasıl entegre olacağı düşünüldüğünde, Google’ın dönüştürme aracında giderek daha fazla kripto projesi görmeyi umuyor.

Cardano’nun piyasa değeri muhtemelen bu entegrasyondan fazla etkilenmeyecek. Bununla birlikte, madeni parayı bir şekilde ana akım haline getiriyor ve özellikle madeni paranın farkında olmayan kullanıcılar arasında kripto hakkında daha fazla bilgi edinmenin temelini oluşturuyor. Daha fazla Cardano kullanıcısı kazanmak, Proof-of-Stake platformu için faydalı olacaktır. Ayrıca, madeni paranın gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde daha fazla görünürlük kazanmasıyla entegrasyon, genel kripto pazarının küresel olarak dahil edilmesini iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Grand Hackathon’un Yanında TRON’da Reddit Benzeri Forum Başlatıldı

ADA BTC Ve ETH’yi Geçti

İlgili haberlerde, Cardano son zamanlarda bir rulo gibi görünüyor. 13 Şubat’ta Cardano’nun 24 saat boyunca ayarlanmış işlem hacminde Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktığı haberi geldi. Kripto veri toplayıcı Messari.io’ya göre, ADA’nın düzeltilmiş işlem hacmi 17,15 milyar dolar, BTC’den (15,1 milyar dolar) veya ETH’den (8,6 milyar dolar) çok daha yüksek. İşlem hacmi yalnızca bir blok zincirinde taşınan toplam değeri gösterirken, ayarlanmış işlem hacmi, özellikle UTXO tarzı işlemler ve hesap tabanlı işlemler hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlar. Cardano için bu dikkate değer gelişme, çok daha düşük işlem ücretlerine bağlanabilir. 10 Şubat itibariyle ortalama işlem ücreti 0,44 dolardı. Ayrıca, yoğun yüklemeler sırasında başarısız olan işlemler ücretlendirilmedi ve hizmet reddi saldırıları oldukça nadirdi.

Hackathon Ödülü İki Katlandı

Diğer Cardano haberlerinde, ağ, güvenlik açıklarını kaldırma niyetlerini ikiye katlıyor gibi görünüyor. Cardano Vakfı daha önce, koddaki küçük hataları ve hatta ciddi güvenlik açıklarını ortaya çıkaran bilgisayar korsanlarına ve geliştiricilere ödüller sunmak için Hackerone etkinliğini başlatmıştı. Bugün erken saatlerde ekip, ödül miktarlarının iki katına çıktığını duyurdu. 14 Şubat’tan 25 Mart’a kadar altı hafta boyunca devam edecek olan hackathon, şimdi hataları tespit etmek için aşağıdaki ödül miktarlarını dağıtıyor:

Cardano Düğümü için:

  • Kritik güvenlik açığı: 20.000 ABD doları
  • Yüksek güvenlik açığı: 10.000 $
  • Orta güvenlik açığı: 5.000 ABD doları
  • Düşük güvenlik açığı: 800 $

Cardano Cüzdanı için:

  • Kritik Güvenlik Açığı: 15.000 ABD Doları
  • Yüksek Güvenlik Açığı: 6.000 ABD Doları

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu