Altcoin HaberleriCardano (ADA)DeFi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Cardano geliştiricileri, ekosistemdeki DeFi projelerinin sayısında patlayıcı bir büyüme vaat ediyor

Cardano ekosistemi DeFi projeleri ile büyüyor...

Kripto para Cardano (ADA), bu yıl 8’inci sıraya düşerek ilk 10 sıralamasında lider konumunu kaybediyor. Yatırımcılar, resmi ADA madeni parası dışında Eylül 2021’de akıllı sözleşmeler başlatma ve diğer tokenleri çıkarma olasılığını açan ekosistemi doldurma hızından dolayı hayal kırıklığına uğradı.

Cardano blok zinciri bugüne kadar yatırımcılara TVL yatırımlarında yaklaşık 179 milyon dolar barındıran altı DeFi platformu sunuyor.

Cardano geliştiricileri, ekosistemdeki DeFi projelerinin sayısında patlayıcı bir büyüme vaat ediyor
Cardano geliştiricileri, ekosistemdeki DeFi projelerinin sayısında patlayıcı bir büyüme vaat ediyor

Ekosistemin ana geliştiricisi olan Input Output COO’su, yaklaşan temel değişiklikleri duyurdu. Tim Harrison’a göre, DeFi endüstrisinin tüm ana alanlarını kapsayan 517 akıllı sözleşme oluşturuldu ve test ediliyor.

LinkedIn sosyal ağında yayınladığı resme bakılırsa, NFT tokenleri geliştirmede baskın bir rol oynuyor. Platformların geri kalanı %2-%4 arasında dağıtılır, bu da DeFi endüstrisinin tüm konuları kapsama girişimi ile geniş gelişimini gösterir.

Dikkatinizi Çekebilir: Terra USD Stablecoin artık perakende ödemeler için kabul ediliyor

Cardano geliştiricileri, ekosistemdeki DeFi projelerinin sayısında patlayıcı bir büyüme vaat ediyor
Cardano ekosistemi büyümesi

Harrison, ADA’nın konumunu iyileştirebilecek akıllı sözleşmelerin yayınlanmasının zamanlamasını belirtmiyor. Madeni para, Şubat ayı toparlanmasını kaybettikten sonra yılın en düşük seviyesine yakın. Bu, kripto para piyasasının düşüşünün bir sonraki aşamasında daha derin bir düzeltme tehdidi yaratıyor.

Harrison, ADA'nın konumunu iyileştirebilecek akıllı sözleşmelerin yayınlanmasının zamanlamasını belirtmiyor. Madeni para, Şubat ayı toparlanmasını kaybettikten sonra yılın en düşük seviyesine yakın. Bu, kripto para piyasasının düşüşünün bir sonraki aşamasında daha derin bir düzeltme tehdidi yaratıyor.
Cardano Grafik – Kaynak: CoinMarketCap
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu