Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Bitgert (BRISE)Cardano (ADA)Centcex (CENX)HaberlerLitecoin (LTC)Polygon (MATIC)Solana (SOL)

Cardano Fiyatı Düşerken, Bitgert Fiyatı BRC20 Blockchain’inden Sonra Hızlanırken, Avalanche ve Matic İçin Zorlu Rekabet

Birkaç gün önce başlayan düşüş piyasası durumu, neredeyse tüm en iyi kripto para birimlerinin fiyatını düşürdü. Bitcoin’den Cardano’ya, bu paralar son birkaç gün içinde değişen yüzdelerde fiyat düşüşleri kaydetti. Ancak, mevcut ayı piyasası koşulu boyunca madeni para hızla arttığı için Bitgert kripto yatırımcıları için iyi bir haber oldu. Bu, ekibin geniş çapta beklenen Bitgert sıfır gaz ücreti blok zincirini başlatmasından sonra. Aşağıda, hızla yükselen Bitgert fiyatları ve Bitgert’in BRC20 blok zinciri lansmanı ile parçaladığı rakip kripto projeleri hakkında daha fazla bilgi var.

 

Bitgert

Bitgert’teki geliştirme ekibi olağanüstü ürünler piyasaya sürüyor. Ancak Bitgert BRC20 blok zincirinin piyasaya sürülmesi, bu zincirin sunduğu eşsiz özellikler nedeniyle kripto endüstrisini alt üst etti. Sıfır gaz ücreti ve 100k TPS’lik en yüksek hızın yanı sıra, akıllı sözleşme işlevi ve EVM uyumluluğu, Bitgert zincirinin diğer çekici özellikleridir. 0.0000000000001$’lık gaz ücreti ve Solana’dan daha yüksek hız, Bitgert’i süper çekici kılıyor ve düşüş piyasası koşullarında bile $BRISE’ın hızla yükselmesinin nedeni de bu. Bitgert Startup Studio gibi daha fazla geliştirme ve Brise zinciri ürünleri ile birlikte, madeni para hızla yükselmeye devam edecek.

 

Centcex

BRC20 blok zincirinin piyasaya sürülmesinden sonra artan rekabet yaşayan kripto para birimleri arasında Centcex de bulunuyor. Proje, ürün geliştirmenin ilk aşamalarındadır ve bu nedenle fiyatı çok yüksek olmasa da sabittir. Ekip şu anda ilk ürün olan Centcex Exchange’i geliştiriyor. Bitgert’in birden fazla ürünü piyasaya sürmesi ve son zamanlarda Brise borsasının yayına girmesi, Centcex’i birçok adımda geride bıraktı. Doğrulanmayan rapor, ekibin blok zincirini oluşturduğu yönünde. Onaylanırsa Centcex fiyatını fırlayacak.

 

Cardano

Son yükseliş piyasası, Cardano’nun Ocak ayındaki kötü piyasa çöküşünün ardından 2022’nin en iyi fiyatlarından birine ittiğini gördü. Ancak piyasa yukarı ve aşağı gidiyor ve şu anda bir ayı koşusu var. Cardano dahil kripto para birimlerinin çoğu düşüyor. Aslında, Bitgert hızla yükselirken Cardano önemli bir oranda düştü. Bunun nedeni, Bitgert BRC20 blok zincirinin Cardano zincirinden daha güçlü olmasıdır. Bu yüzden yatırımcılar şu anda daha fazla BRISE satın alıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Safemoon Fiyatı %5 Düşürken Bitgert Fiyatı Yükselirken Bu Altcoin’lerde Efsane Talep Gördü

Solana

BRC20 blok zincirinin piyasaya sürülmesinden sonra Solana rekabeti artık daha da zorlaştı. Bitgert zinciri, Solana’dan daha hızlı ve daha ucuz bir gaz ücretine sahip, bu da onu üstün kılıyor. Bu nedenle, bu ayı piyasası koşulu sırasında, Bitgert madeni parası hızla yükselirken SOL kırmızı renktedir. Boğa piyasası Solana’nın fiyatını artırabilse de, Bitgert boğa piyasasında hala fırlayacak. Bitgert, Solana’dan daha hızlı kaldığı ve daha ucuz gaz ücreti sunduğu sürece, Solana’dan daha iyi performans göstermeye devam edecek.

 

Avalanche

BRC20 blok zinciri pazarının devam eden CANLI sürümü, Avalanche ve Bitgert arasındaki zorlu rekabetin başlangıcıdır. Elbette Bitgert, ölçeklendirme ve gaz ücreti maliyeti de dahil olmak üzere birçok yönden Avalanche’dan daha iyi performans gösterdi. Ancak EVM uyumluluğu, Brise zincirinin Avalanche’a karşı rekabet gücünü artıran başka bir özelliktir. Zincirin Ethereum’un akıllı sözleşmeleriyle uyumluluğu, Bitgert Outperform Avalanche’ı piyasadaki en iyi geliştirici platformu haline getirebilir. AVAX düşerken Bitgert’in hızla yükseldiğini unutmayın.

 

Matic

Bitgert tarafından tüm cephelerde daha iyi performans gösteren diğer kripto para birimi Matic. BRC20 blok zincirinin piyasaya sürülmesiyle Bitgert, Matic’ten daha fazla geliştirici çekmeye başlayabilir. Aslında, Matic’teki geliştiriciler Brise Chain’e geçiş yapmaya başlayabilir. Bunun nedeni, Polygon’dan daha hızlı ve daha ucuz gaz ücretidir. Bu nedenle Matic, özellikle Brise zincirinin EVM-uyumluluk özelliği nedeniyle, zaten sıcaklığı hisseden kripto para birimlerinden biridir. Bu yüzden ikisi arasında daha fazla rekabet görmemiz muhtemel.

 

Litecoin

Litecoin ekibinin yaptığı çok şey var, ancak en büyük gelişme MWEB lansmanı oldu. Bu, ağı daha güvenli hale getirmenin yanı sıra Litecoin ağının ölçeklenebilirliğini ve değiştirilebilirliğini iyileştirecek en büyük Litecoin protokol yükseltmesidir. Ancak bu, Bitgert rekabetini en iyi dijital para olarak yenmek için yeterli olmayabilir. Litecoin geliştirme ekibinin kendi blok zincirini geliştirmesi gerekecek. İşte o zaman Bitgert ile rekabet edebilecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu