Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano Fiyatı 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Cardano‘nun kurucusu Charles Hoskinson, bir “duyurusunda”, bugün Cardano ana ağında akıllı sözleşmelerin yayınlanacağı tarihi açıklamayı beklediğini söyledi. Periscope‘ta izleyicilere, “Alonzo hard forkunun ne zaman gerçekleşeceğini duyurabileceğiz ve bu noktada Cardano’da akıllı sözleşmeler yapabileceksiniz” dedi.

Haziran Ayının İlk haftasından Bu yana bu kadar yüksek fiyat görmeyen Cardano Son 24 Saat içerisinde  %12’lik Yükseliş Performansı Gösterdi.

Cardano Kurucusu Hoskinson , Hard Fork’un Önümüzdeki Ay yapılması planlanmıştı ancak, yükselişin Hard fork’tan önce gerçekleştiğini belirtti. Aynı Yükselişi Hard Fork’ta Görecek miyiz ? Şüpheli olsada imkansız değil.

Cardano, 2017’de yayına girmesinden bu yana kademeli olarak işlevler ekledi.

Alonzo hard forku , Proof-of-Stake ağı için en önemli güncellemelerden biri olacak çünkü merkezi olmayan finansın (DeFi) -insanların herhangi bir aracı olmadan borç verme, borç alma ve ticaret yapmalarına izin veren protokoller- tanıtılmasını kolaylaştıracak. DeFi , kredi görevlileri ve sigortacılar yerine akıllı sözleşmelere, yani belirli koşullar yerine getirildiğinde yürütülen programlara güvenir.

ADA, son 24 saat içinde ilk 10’daki herhangi bir varlığın en büyük hareketine sahip olsa da, çoğu kripto para, olağanüstü olmasa da iyi bir gün geçirdi. Ethereum hafifçe yükseldi, Binance Coin %4 artış topladı ve Uniswap %3 kazanç elde etti. Bitcoin %1 düştü.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu