Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Cardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano Ekosisteminde “Avalanche Staking” Büyüme Potansiyeli Gösteriyor

Bu Altcoin'ler Kendi Ekosistemlerinde Büyüme Kat Ediyorlar.

Avalanche blok zincirinin hizmet belirteci olan AVAX’ın stake seviyesi, %50 işaretini aştı. Ağ, kârlılığı bu projenin geliştiricileri tarafından teşvik edilen ve ücretleri yıllık %9,13 seviyesine yükselten Proof of Stake (PoS) konsensüsüne göre çalışır.

Cardano Ekosisteminde "Avalanche Staking" Büyüme Potansiyeli Gösteriyor
Cardano Ekosisteminde “Avalanche Staking” Büyüme Potansiyeli Gösteriyor

Stake payındaki büyüme, borsalarda AVAX arzı sıkıntısı yaratıyor ve bu da kripto para birimlerinin genel eğilimi düşüşü durdurduğunda fiyat artışlarının itici gücü olacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter‘dan takip edin.

Her yeni Avalanche onaylayıcısı, piyasadan en az bir hafta, en fazla bir yıl süreyle dondurularak 2.000 jeton veya yaklaşık 1.4 milyon dolar alır. Sahipler, madeni paranın yıl sonuna kadar %9’dan fazla kaybetmeyeceğinden emin olmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Kısa vadeli yatırımcılar, bitcoin 47.000 doların altında işlem görürken zarar ediyor

Doğrulama düğümlerinin izlenmesi, yatırımın çoğunun, düğümlerin %50,3’ünün bulunduğu ABD’den geldiğini gösteriyor. Düğümler, işlem için %64,5 düzeyinde Amazon Bulut Hizmeti altyapısını kullanır.

Cardano Ekosisteminde "Avalanche Staking" Büyüme Potansiyeli Gösteriyor
Cardano Ekosisteminde “Avalanche Staking” Büyüme Potansiyeli Gösteriyor

Kriptopara Cardano ekosistemi, düşük kullanıcı etkinliği nedeniyle ilk 10 kripto para birimi sıralamasından düşebilir. Çok yakında ekosistemdeki cüzdan sayısının 3,5 milyonu geçmesine rağmen günlük aktif adres sayısı 136.800 civarında.

Başka bir deyişle, kullanıcılar cardano (ada) ekosistemi geliştirmek için kullanmak yerine madeni parayla basitçe spekülasyon yapıyorlar. Temel olarak, bunlar küçük spekülasyonlar, 10 milyon dolarlık bir bakiyeye sahip “balinaların” sayısı 393 adrese eşittir. Geri kalanı, yatırımcılar arasında 10 ila 100 dolar arasında bir depozito ile dağıtılır.

Cardano’yu büyük madeni paralar arasında en kötü yatırım varlıklarından biri yapan ADA’yı elinde bulunduranların yalnızca %6’sı şu anda siyah durumda. TVL yatırımları da ilk 10’un statüsünü karşılamıyor. DeFi Lama’ya göre, milyarlarca yatırımı olan rakiplerin aksine, 183 milyon dolar blok zincirinde kilitlendi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu