Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano blok zinciri, Kasım 2021’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı

Cardano blok zinciri, Kasım 2021'den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı

Cardano blok zinciri, ağdaki etkinliği artıran ve büyüme kaydeden birkaç ölçümle sonuçlanan akıllı sözleşme yeteneğinin başlatılması gibi birkaç önemli değişiklik geçiriyor.

Son büyümenin ortasında, 7 Ocak 2021 itibariyle Cardano blok zinciri ortalama yükü, metriğin %76.28 ile zirve yaptığı Kasım 2021’den bu yana en yüksek rakam olan %69.85’e ulaştı.

Cardano blok zinciri, Kasım 2021'den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı
Cardano blok zinciri

Blok zinciri yükü, Cardano bloklarının kullanımını ifade eder. Şu anda, tam bir ADA bloğu 73 kb’ye ayarlanmıştır, burada %100’lük bir puan blokların dolu olduğunu, %0’lık bir puan ise blokların boş olduğunu gösterir.

Dikkatinizi Çekebilir: BİTCOİN FİYAT TAHMİNİ 2022

Özellikle, blok zinciri yükündeki artış, Cardano’nun ağda beklenen artan trafiğe yer açmak için blok boyutunu %12,5 artırdığını açıklamasından sonra geldi. Trafikteki artış, esas olarak akıllı sözleşmenin Eylül ayında lansmanı gibi gelişmelerden kaynaklandı, bu nedenle daha ölçeklenebilir olma ihtiyacı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu