Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano (ADA) Kurucusu, Kriptoyu Desteklemek İçin Washington DC’de Ralli İstiyor

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson bir ralliye ihtiyaç olduğunu dile getirdi. Hoskinson, kripto ‘ya yönelik bazı ilginç değişiklikler içeren yasa tasarısından memnuniyetsizliğini ifade etmek için Twitter‘a gitti. Bu yüzden kurucu Washington DC’de gerçekleşecek bir miting istiyor. Kriptoyu destekleyecek bir ralli. Ve umarım, kripto düzenlemesi ile ilgili faturaları değerlendirirken Meclis’in görüşlerini değiştirir.

İlgili içerik : Cardano Fiyatı 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Madencilerin komisyoncu olarak adlandırılmaktan muaf tutulacağı söylense de, bu sadece madencilerin iş kanıtı için geçerli olacak gibi görünüyor. Proof of stake brokerleri bu bağlamda broker olarak fatura altında tutulacaktır.

toplam-kripto-para-piyasa-degeri
toplam-kripto-para-piyasa-degeri
Toplam kripto piyasa değeri şu anda 1,8 trilyon dolarda | Kaynak: TradingView.com’dan Kripto Toplam Piyasa Değeri

İlgili İçerik : Cardano’nun Alonzo Sunumu Nedir ve Ethereum için Ne Anlama Geliyor ?

Bu bağlamda komisyoncu anlamının neleri kapsayacağını netleştirmek için yapılan değişiklikler iptal edildi. Broker tanımının ne anlama geldiğine göre kimin sorumlu olacağı konusunda daha da fazla ajitasyona yol açar.

Yatırımcıların bu faturayla savaşmaya devam etmesinin nedeni budur. İfadenin belirsiz doğası, faturada çok sayıda gri alan olmasını sağlıyor. Bu nedenle, birinin bu yasa tasarısı kapsamında nasıl sorumlu olacağını fiilen söylemenin bir yolu yoktur. Daha geniş kripto pazarı için külfetli bir sorun haline geliyor.

Hoskinson’ın tweet’i kripto düzenlemesi etrafında konuşmaları ateşledi. Federal hükümete dilekçe hakkı çağrısı yeni değil. Çeşitli nedenler, bir yasanın geçmesinin kendileri üzerinde olumsuz etkileri olacağına inandıklarında bunu yaparlar.

İlgili İçerik : Jack Dorsey, Bitcoin’in yapay zeka ve Blok Zinciri İle Twitter Bu işin Büyük bir parçası olacak

Yani Hoskinson’ın miting çağrısı, özellikle yeni bir şey değil. Ancak geçerse, Washington DC’de gerçekleştirilen ilk büyük kripto rallisi olacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu