Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano (ADA) için IOG, Alonzo yükseltme tarihini resmen onayladı

Son Bir kaç haftadaki FUD Haberleri , Asılsız Söylemler ve Cardano ve ekosistemine yönelik spekülasyonların ardından , akıllı sözleşmeler 12 Eylülde uçuşa geçebilir.

Input-Output Global (IOG), Twitter hesabı aracılığıyla birkaç saat önce “çok beklenen” Hark Fork Combinator (HFC) etkinlik duyurusunu yaptı.

ilgili içerik : Ethereum Mayıstan Beri İlk Kez 3.000 Doların Üzerine Çıktı

Bu arada, bu adım Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneklerini tam olarak uygulaması için üçüncü ve son olayı tetikleyecek. IOG yöneticileri :

Alonzo HFC olay akıllı sözleşmelerin heyecan verici yeni bir çağ için vakıfların firmest döşeme, henüz en önemli yükseltme olacaktır üzerinde Cardano.

IOHK’ya göre, borsalar, hisse havuzu operatörleri ve üçüncü taraflar da dahil olmak üzere tüm paydaşlar artık “Alonzo için hazır”. diyerek ekledi:

ilgili içerik : Cardano Fiyatı 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Pazar günü, çekirdek Plutus akıllı sözleşmeler yeteneği görevlendirilecek Cardano eşsiz HFC teknolojisi kullanılarak mainnet. Tüm yazılım yığını genelinde uyumluluk yükseltmeleri ile birlikte.

Buna ek olarak, bu platformun arkasındaki ekip, şirket Cardano Zirvesi’ne hazırlanırken Plutus ve potansiyeli hakkında daha fazla bilgi paylaşacak.

Bunu söyledikten sonra, farklı eleştirmenler Cardano’nun akıllı sözleşme ilerlemesine parmak bastı. Aslında, bazıları Cardano’nun belirli bir akıllı sözleşmede çok sayıda işlemi gerçekleştirme kapasitesiyle ilgili sorun çıkardı.

Bunu düşünün – Cardano’yu eleştirenler, gaz piyasası ücreti olmayan blockchain UTXO modelinin, Plutus’un piyasaya sürülmesinden sonra platformun sorun yaşamasına neden olacağını iddia ediyor. Örneğin, bir geliştiriciye göre,

ilgili içerik : Cardano’nun kurucusu, Hoskinson Alonzo Yükseltmesi Devam ediyor. Programa göre hareket ediyoruz.

Söylemeye gerek yok, bu tür eleştirilere hızlı ve sesli yanıtlar verildi. Örneğin Cardano’nun geliştiricisi IOG, “sosyal medya spekülasyonu” ve “tam FUD ve yanlış bilgi” olarak sınıflandırdıkları şeylere yanıt olarak tweet attı.

Cardano’nun merkezi olmayan bir borsası olan Minswap’ın test ağını kapatmasının ardından yönetici, herhangi bir sorumluluğu reddedip reddederken, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson da çok geride değildi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu