Altcoin HaberleriCardano (ADA)Haberler

Cardano (ADA) Fiyatı Haftalık Düşüşünden Kurtulmak İçin Düştü

  • Tüccarlar, bu zamanın ADA için bir son oyunu temsil edip etmediğini düşünmeye devam ediyor.
  • Cardano topluluğu, ADA’nın önümüzdeki günlerde olağanüstü bir performansa hazırlandığına inanıyor.

Cardano’nun ADA fiyatı , CoinMarketCap’te tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3$’dan (ATH) haftalık en düşük seviyesi olan 1.21$’a sert bir şekilde düştü . Bu fenomenle birlikte, tüccarlar bunun kripto pazarında ADA için bir son oyunu temsil edip etmediğinden şüphe etmeye devam ediyor.

Yine de Cardano topluluğu, ADA’nın yakında rekabetçi bir parabolik sürüşe hazırlandığına inanıyor. Tüccarların ADA hakkında düşünmeye devam etmesinin aksine, topluluk, Cardano’nun bu ayı tuzağından kesinlikle kurtulacağına dair farklı bir zihniyete sahip.

Ek olarak, ADA fiyat düşüş trendi, piyasadaki hiç bitmeyen “Korku, Belirsizlik ve Şüphe (FUD)” spekülasyonuna bağlanıyor. Cardano fiyatı 1 ile 3 dolar arasında gidip gelmeye devam ederken, ana hatlarıyla belirtilen spekülasyonların ve söylentilerin çoğu blockchain geliştirme eksikliğine dayanıyor . Ayrıca, ADA’nın dezavantajının en büyük yanlarından biri akıllı sözleşmelerin olmamasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Cardano, 3 ayda 200.000’den fazla yeni stake adresi kazandı

Aslında bu, yatırımcıların Cardano ağının diğer mevcut blok zincirlerine kıyasla yavaş büyümesinden neden mutsuz olduklarının büyük bir bölümünü oluşturuyor. Bunun dışında birçok ağır fintech şirketi Cardano ağını benimsemeye başladı.

Ancak, giderek daha fazla merkezi olmayan uygulama (DApp’ler) henüz piyasaya sürülmediğinden, ADA ekosistemi yeni bir görünümle başlıyor. Ayrıca, Flexa ağının sezgisel desteğiyle, ADA jetonu artık 40.000’den fazla farklı mağazada mal ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir.

Rapora göre, çevrimiçi ödeme devi Flexa, ADA tokeninin işlemler için yüksek talep gördüğünü gösteriyor .

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu