Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Cardano (ADA) Ceo’su Hoskinson bunu sadece Bitcoin değil, Tüm Kripto Para Sektörü Kazandı

Cardano (ADA) Alonzo Yükseltmesi Duyurusuyla Tüm yatırımcıların tam olarak güvenini kazandı ve muhteşem bir yükselişle büyük ve küçük yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Sektör olarak biz kazandık. IOG CEO’su Charles Hoskinson , Şimdi bunun ne anlama geldiğinin ayrıntılarını sıralıyoruz. dedi . El Salvador’un Bitcoin’i yasal ihale olarak benimsemesini , Tebrikler Bitcoin başlıklı yakın tarihli bir videoda tartıştı.

ilgili içerik : El Salvador’da Bitcoin Kabulünü Dolar mı Durduracak ? JP Morgan

Hoskinson, Bitcoin gibi kripto tokenlerinin “paranın geleceği” anlamına geldiğini belirtti. Şimdi, “25 yaşın altındaki insanların çoğunluğu kripto para birimleri hakkında olumlu görüşe sahip ve birçoğu onlara sahip. Gelecek bu. Çocukları bu değerlerle ve paranın doğasıyla ilgili inançlarla büyüyecek” dedi.

Kripto endüstrisi kesinlikle bazı büyük değişiklikler gördü ve Hoskinson’a göre bu, “BTC alanında veya dışında yaşıyor olmanız fark etmeksizin tüm sektörümüz için büyük bir andı”.

ilgili içerik : Bitcoin Gerçekten Bir Ülkenin Rezerv Parası Olabilir mi ?

Dahası, Hoskinson gelecekte diğer ulusların El Salvador’un ayak izlerini takip edebileceğini öngördü. Belirtti,

“Önümüzdeki yıllarda, daha birçok ulus devlet, merkez bankalarında rezerv olarak veya merkez bankası yerleşimleri için kripto para birimi rayları kullanarak, para politikalarının bir parçası olarak kripto kullanacak. Ya da potansiyel olarak sadece El Salvador’un yaptığı gibi bir kripto para birimini alıp onu ulusal para birimi haline getirmek.”

Ayrıca, bu gelişmenin önemini vurgulayarak şunları dile getirdi;

“…ceplerimizdeki paranın kontrolünün bizde olması ve nihayetinde o paranın nasıl hareket ettiğini ve kimin alacağını kontrol etmemiz gerektiği inancını meşrulaştırıyor.”

Diğer destekçiler de görüşlerini ekledi. Örneğin, eski bir Ulusal Güvenlik Ajansı ajanı olan Edward Snowden tweet attı,

Bugün Bitcoin, ilk ülkesinde resmi olarak yasal ihale olarak kabul edildi. Manşetlerin ötesinde, tasarımı erken benimsemeyi büyük ölçüde teşvik ettiğinden, şimdi sadece bir rezerv varlık olarak bile olsa, rakip uluslar üzerinde Bitcoin edinme baskısı var.

ilgili içerik : Bitcoin’in Geleneksel Para Birimlerinden Farkı Nedir?

Bunu söyledikten sonra, en büyük kripto tokeni beklendiği gibi pek yükselmedi. Basın zamanında BTC, 24 saat içinde %9 fiyat düzeltmesine tanık olarak 46.5 bin doların hemen üzerinde işlem görüyordu.

Daha Fazla Kripto para Haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu