Cardano (ADA)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Cardano (ADA), 2.80 Dolar Seviyesini, Kırmaya Hazır Görünüyor

Cardano, güçlü temeller ve artan satın alma baskısıyla beslenen konsolidasyon modelinden çıktıktan sonra yeni bir yükseliş trendine girmeye hazır görünüyor.

Cardano Yükselmeye Hazır

Cardano, önemli bir direnç bariyerini aştıktan sonra koşmaya hazır görünüyor.

Ada’nın Elrond ile olan yeni ortaklığının, yatırımcıları piyasaya geri dönmeye teşvik etmiş olabileceği görülüyor. Cardano’nun merkezi olmayan stablecoin merkezi, EGLD‘yi her iki ekosistem arasında köprü kurarak platformdaki stablecoin’leri teminat altına alan ilk zincirler arası varlıklardan biri haline getirmeyi amaçlıyor. Amaç, birlikte çalışabilir belirteç transferlerini ve zincirler arası akıllı sözleşme işlevselliğini etkinleştirmektir.

ilgili içerik : Cardano, 3 ayda 200.000’den fazla yeni stake adresi kazandı

Cardano ağının faydası genişledikçe, ADA daha da yükselmeye hazır görünüyor. Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi, dört saatlik grafiğinde simetrik bir üçgenden çıkmış gibi görünüyor.

Cardano, kırılmanın gerçekleşmesinden bu yana yaklaşık %6 oranında artmış olsa da, hala yükselmek için daha fazla yeri var. Üçgenin y ekseninin yüksekliği, ADA’nın 2,83 dolarlık bir hedefe ulaşmak için son yüksek seviyeden %19 daha yükselebileceğini gösteriyor.

ADAUSDt
ADAUSDt

Cardano’nun işlem geçmişi, varlığın yukarı yönlü potansiyeline ulaşmasını engelleyebilecek önemli bir dirençle karşılaşmadığını gösteriyor. Önümüzdeki tek önemli tedarik bölgesi, yaklaşık 70.000 adresin daha önce 1.12 milyar ADA satın aldığı 2,46 ile 2,53 dolar arasında yer alıyor.

ilgili içerik : BTC Fiyatı Yukarı Yönlü Hareket Gösteriyor İşte O Veriler

Bu seviye temizlendikten sonra fiyatlar daha yüksek seviyelere çıkabilir.

intotheblock
intotheblock

160.000’den fazla adres ortalama 2.20 $ fiyatla 6 milyar ADA satın aldığından Cardano’nun istikrarlı desteğin zirvesinde olduğunu belirtmekte fayda var. Bu talep bariyeri devam ettiği sürece, oranların boğaları desteklemeye devam etmesi muhtemel.

Yine de 2,20 doların altına ani bir düşüş, panik satışına yol açarak fiyatları 1,90 dolara itebilir.

Daha Fazla Kripto Para Analizleri için Tıklayın.


Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu