Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Cardano, 3 ayda 200.000’den fazla yeni stake adresi kazandı

Büyümenin ortasında , bir Cardano veri toplama aracı olan Pooltool’un istatistikleri, ADA’nın stake cüzdanlarının 10 Eylül 2021 itibariyle 821.024’te olduğunu gösteriyor. 3 Haziran 2021 rakamlarından bu yana platform, 608.391’den 212.633 cüzdan kazandı. adresleri, üç ayda %34,95’lik bir artışa işaret ediyor.

Dahası, toplam ADA stake edilen veri toplama aracına göre toplam madeni para arzının %71.4’ünü temsil eden 57.57 milyar dolar değerinde.

ilgili içerik : Wall Street Cardano’yu mu izliyor?

ADA staking’in popülaritesi artıyor

Cardano’nun toplam stake edilen cüzdanlarındaki artış, 12 Eylül’de gerçekleşecek olan ve merakla beklenen Alonzo Purple güncellemesinden önce geldi. 2021’de Cardano’nun ağı büyüdükçe ve gerçek dünya kullanımı arttıkça, en son stake edilen dönüm noktası Cardano’nun büyümedeki artışına katkıda bulunuyor. .

Cardano staking’in birden fazla platformdan daha fazla maruz kalmanın bir sonucu olarak daha popüler hale geldiğini de belirtmekte fayda var . Örneğin, halka açık bir Kanada işletmesi olan iMining, stake hizmetleri için desteklenen varlıklar listesine Cardano’yu ekledi . Özellikle, iMining, Cardano’yu bu dahil etme ile ürün yelpazesine ekleyerek kurumsal yatırımcılara sunmayı umuyor.
ABD merkezli kripto para borsası Kraken , Mayıs ayında ADA stakingine izin vererek, daha fazla sayıda kullanıcının Kraken Staking Cüzdanı aracılığıyla ADA’ya maruz kalmasına izin verdi.
Bununla birlikte, üçüncü en büyük dijital varlık olarak Binance yerel tokenini ( BNB ) geçmesine rağmen , ADA son zamanlarda tüm zamanların en yüksek değerine ulaştıktan sonra önemli bir çöküş yaşadı.

Şu anda Cardano’nun 2,49 $’lık cari fiyatla 79,4 milyar $’lık bir piyasa değeri var; CoinMarketCap’e göre son 24 saatte %4,08 ve son yedi günde %16,61 düştü.

Daha Fazla Cardano (ADA) Haberleri için tıklayın.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için tıklayın.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu