Altcoin HaberleriCardano (ADA)Kripto Para Haberleri

Cardano 2021 – Çoklu Stratejik Ortaklığını Açıkladı

Zürih – 25 Eylül 2021 – Cardano blok zincirinin kar amacı gütmeyen kuruluşu ve koruyucusu olan Cardano Vakfı, merakla beklenen akıllı sözleşme yeteneklerinin daha önce piyasaya sürülmesinin ardından Cardano blok zincirinin daha fazla benimsenmesini ve kullanılmasını sağlayacak bir dizi stratejik ortaklık duyurdu. bu ay. Duyurular, altı ana lokasyonda (NYC, Miami, Wyoming, Londra, Berlin ve Cape Town) sanal ve topluluk etkinliklerinin bir karışımı olan Cardano Zirvesi 2021 sırasında ve Cardano ağının akıllı bir şekilde yükseltilmesini kutlamak için 40’tan fazla topluluk merkezinde yapıldı.

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, “Cardano’da amacımız, toplumsal ve teknolojik değişimin zirvesinde olanlara yeni olanaklar yaratmak ve olumlu etki yaratmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaktır. Stratejik olarak, bugün açıklanan ortaklıklar, Cardano’nun hem kurumsal hem de teknik açıdan gelişmesi için ihtiyaç duyduğu temel yapıları oluşturmaya hizmet ediyor. Yeni ekosistem ortaklarımız, iklim değişikliği, NFT’ler, merkezi olmayan finans (DeFi) ve dijital kimlik dahil olmak üzere bugün küresel toplumun ön saflarında yer alan bir dizi zorluk ve fırsatı kapsıyor ve vizyonumuzu gerçekleştirmemize yardımcı olmada çok önemli bir rol oynayacaklar.”

Cardano’da depolanacak ağaçlandırma doğrulama kayıtları

Cardano Zirvesi 2021’de yapılan duyurular arasında Cardano’nun , Cardano’nun blok zincirindeki kayıtlarını güvence altına almak için küresel arazi restorasyonu ve ağaç dikme doğrulama şirketi veritree ile birlikte çalıştığına dair haberler yer alıyor . İleriye dönük olarak, veritree platformunu kullanan kuruluşlara, diğer blok zincirlerinin karbon ayak izinin bir kısmını kullanarak, veritree’nin tüm ağaçlandırma ve yeniden ağaçlandırma çabalarına ilişkin değişmez, şeffaf ve denetlenebilir blok zinciri tabanlı bir rapor sağlanacaktır.

Bunu kutlamak için Cardano ve veritree, Birinci Küresel Cardano Etki Yarışması’nı başlattı ve küresel topluluğunu Cardano’nun yerel jeton adasını kullanarak veritree’ye bağış yapmaya davet etti. Bu bağışlar dünyanın ilk #CardanoOrmanını dikmek için kullanılacak. Kampanyaya en az 15 ada bağışlandığında, bağışçılar bağışları karşılığında 15 veya daha fazla veritree tokeni alacaklar. Bu jetonlar, gelecek yıl dikildikten sonra tüm gerçek ağaçların ayrıntılarını içeren bir ağaç dikme sertifikası için kullanılabilir.

 

Veritree’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Derrick Emsley, “Ağaç diktiğimizi doğrulamak için bir GPS konumu veya fotoğraftan fazlasını elde etmek çok zor. Dünyanın dört bir yanındaki ağaç yetiştiricileri, Cardano’nun blok zinciriyle bütünleşerek, sponsorlara hangi fidanların nereye, kimler tarafından ve bu sitenin nasıl korunduğuna dair reddedilemez kanıtlar sunacak. Bu, ortaklarımıza projelerinin meşruiyeti konusunda tam bir gönül rahatlığı sağlıyor.”

E-spor devi Rival ile ortaklık kuruyor

Cardano ayrıca Rival ve ortakları için bağımsız NFT pazarları, hayran ödülleri ve daha fazlasını geliştirmek için önde gelen e-spor ve oyun platformu Rival ile ortaklık kurdu . Ortaklık, Cardano’nun NFT’ler oluşturma ve dağıtma yeteneğini, NFT’lerin fiziksel ürünler için kullanılmasını ve müşterileri arasında National Football League (NFL) Seattle Seahawks, National Basketball Association’ın (NBA) bulunduğu Rival platformunda pazara dayalı telif ücretlerini kolaylaştırdığını görecek. ) Detroit Pistons ve İngiltere Premier Ligi’nden (EPL) Aston Villa ve Watford.

Rival CEO’su Matt Virtue, “Cardano ile ortaklığımız, Rival’ın blok zincirine girişini işaret ediyor ve oyun ve e-spordaki sınırsız potansiyeli ortaya çıkarmak için bir kurumsal platform çözümü olarak evrimimizde önemli bir adım. Rival’in Cardano ile entegrasyonu, hem oyuncular hem de ortaklar için tüm Rival deneyimini en üst düzeye çıkarmamıza ve kişiselleştirmemize yardımcı olacak.”

 

Düzenlenmiş kurum UBX artık Cardano’da halka açık bir hisse havuzu işletiyor

Bu ortaklıklara ek olarak Cardano, UBX ile stratejik bir işbirliği yoluyla zincir üzerindeki DeFi etkinliğini artırmak için adımlar attı . UnionBank’tan çıkarılan fintech girişim stüdyosu ve fonu UBX , Cardano’yu içeren kendi halka açık hisse havuzunu başlattı. UBX stakerları artık Cardano blok zincirini güvenceye almaya ve işletmeye yardımcı oldukları için adalarında ödüller kazanabilirler.

 

UBX Başkanı ve CEO’su John Januszczak, “Blockchain’in potansiyelini daha da geliştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için, geleneksel finansal piyasaları dünyanın en yenilikçi finansal işletim sistemine bağlamak için Cardano gibi gelişmekte olan protokollere bakıyoruz” dedi.

Merkezi olmayan finans kimliği çözümlerini desteklemek

Cardano ayrıca , blockchain aracılığıyla finans, ödemeler ve sigorta için kimlik tabanlı çözümler sunan AID:tech için desteği doğruladı . İşbirliği, Cardano’nun güvenilir kimlik yönetimi ve sahipliği için doğrulanabilir kimlik bilgileri geliştirirken AID:Tech ekibine teknik rehberlik sağladığını görecek; müşterilerin ve tüketicilerin ödemeleri ve ödemeleri hızlı bir şekilde işlemesini sağlamak; ve büyük hacimli işlemleri güvenilir bir şekilde işleyin.

Cardano Zirvesi ve bu ortaklıklar dizisi, bu ayın başlarında 12 Eylül’de Alonzo yükseltmesini başarıyla başlatan Cardano için bir dizi galibiyetin sonuncusu.

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, “Son aylarda, Cardano’da akıllı sözleşme yeteneklerinin başlatılması ve Cardano’nun ilk Fungible Olmayan Takdir Simgelerinin (NFTA) başarıyla basılması gibi büyük dönüm noktalarına ulaştık. Geliştirici Portalımızın lansmanı). Bu ortaklıklar, şimdi blok zincirimizin kullanımını hızla yönlendirmeye ve daha iyi bir ekonominin yaratılmasına katkıda bulunmaya çalıştığımız için gelişimimizdeki bir sonraki aşamayı işaret ediyor. ”

Veritree hakkında:

veritree, ağaç dikme organizasyonlarına küresel restorasyon çabaları için sağlam ve şeffaf bir entegre dikim yönetim platformu sağlamak için blok zincirinden yararlanan restorasyon odaklı bir teknoloji şirketidir. Veritree platformu, ekim yapan kuruluşların temel düzeyde veri toplamasına, projelerini daha etkin bir şekilde yönetmesine ve sponsorlara birinci sınıf, şeffaf bir deneyim sunmasına olanak tanır. veritree’nin misyonu, şeffaflığın en büyük engellerden biri olduğu doğa temelli çözümlerin daha yaygın olarak benimsenmesinin önündeki engelleri yıkmaktır. Veritree platformu, kuruluşlara ‘bir hizmet olarak sürdürülebilirlik’ sağlayarak sürdürülebilirlik devrimine katılmalarına, iş modellerine olumlu etkiler katmalarına ve dünyanın en iyi doğa temelli çözüm projeleri için sermayeye erişimi hızlandırmalarına yardımcı olur.

Veritree, kurucunun ilk girişimi olan tentree’nin – satılan her ürün için on ağaç diken sürdürülebilir bir giyim firmasının – deneyiminden yola çıkılarak oluşturuldu. Son on yılda 68 milyon ağaç diktikten sonra, tentree ekibi, sponsor oldukları ağaçların gerçek dikimini doğrulanabilir verilerle doğrulamak için giderek daha zor bir zaman geçiriyordu. veritree bu sorunu çözmek için tasarlandı ve şu anda diğer kuruluşları dikme çabalarında desteklemek için kullanılıyor.

Rival Hakkında:

Rival, şirketlere ve kuruluşlara yeni müşteriler kazanmak, etkileşimi artırmak, markaları etrafında sadık bir topluluk oluşturmak ve yeni gelir akışları oluşturmak için oyun ve e-sporun popülaritesinden yararlanma konusunda güç veren, türünün ilk örneği bir kurumsal platform çözümü sunar. Tescilli teknolojisi sayesinde Rival, oyun ve e-sporun devasa küresel çekiciliğini ve izleyicisini spor takımları, ligler, markalar ve medya mülkleriyle birleştirir. İki kıtada faaliyet gösteren Rival’ın mevcut ortaklık kadrosu, NFL’den Seattle Seahawks, Monumental Sports and Entertainment, NHL’den Arizona Coyotes, NBA’den Detroit Pistons, İngiltere Premier Ligi’nden Aston Villa ve Watford’un yanı sıra Amatör Atletizm Birliği (AAU) gibi organizasyonları içeriyor. ) ve Pop Warner Little Scholars. Medya soruları için lütfen iletişime geç[email protected] | www.gorival.com .

UBX hakkında:

UBX, Filipinler UnionBank’ın finansal teknoloji girişim stüdyosu ve fonudur, UBX , finansal hizmetlerin görünmez olduğu bir geleceğe dayanmaktadır: işletmeler ve insanlar için gerçekten önemli olan deneyimlere ve faaliyetlere kusursuz bir şekilde yerleştirilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen www.ubx.ph adresini ziyaret edin .

AID Hakkında ve Teknolojisi

AID:Tech , Web 3.0 için blok zinciri ve kripto para birimlerinden yararlanan bir teknoloji şirketidir. AID:Tech, Citi, IMF, Dubai hükümeti gibi birçok ödül kazandı. Singapur ve Dublin’deki ofisleri ile AID:Tech, küresel olarak hükümet, kurumsal ve özel ortaklarla işbirliği yapmaktadır. Vizyonu, mevcut en güvenli ve gizlilik odaklı teknolojileri kullanarak Dijital Kimlik çözümleri sağlamaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu