DeFi HaberleriHaberler

Cake DeFi, Global Web3 Ve Metaverse Startup’larını Finanse Etmek İçin 100 Milyon Dolarlık Girişim Kolu Kuruyor

Cake DeFi, Global Web3 Ve Metaverse Startup'larını Finanse Etmek İçin 100 Milyon Dolarlık Girişim Kolu Kuruyor

Cake DeFi, Web3, oyun ve fintech geliştirmenin sınırlarını zorlamayı amaçlıyor. Şeffaf ve düzenli küresel fintech platformu, evriminde bir sonraki adımı atmaya hazır. Cake DeFi’nin yeni girişim kolu ve 100 milyon dolarlık savaş sandığı, girişimlerin maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olacak.

Cake DeFi, Merkezi Olmayan Finansmanı Erişilebilir Hale Getiriyor

Cake DeFi ekibinin temel amacı, merkezi olmayan finans ürünlerini, hizmetlerini ve protokollerini daha erişilebilir hale getirmektir. Örneğin, bir DeFi ortamında hangilerinin çalıştırılabileceğini bulmak bir yana, ana akım kullanıcılar için kripto varlıkları elde etmek bile göz korkutucu olabilir. Cake DeFi, bu çözümlere erişimi basitleştirir ve düzenler, herkes için çok daha geniş katılım ve eşit erişim sağlar.

Cake DeFi ekibinin yaklaşımı şimdiye kadar başarılı ve değerli olduğunu kanıtladı. Platform, yarım milyondan fazla kayıtlı kullanıcıyı not ediyor. Ayrıca ekip, kullanıcılarına 2022’de 400 milyon ABD Dolarına (hatta daha fazlasına) çıkacak olan 230 milyon ABD Doları tutarında ödül verdi. Yönetimde 1 milyar ABD Doları’nın üzerinde müşteri varlığı bulunan kullanıcılar, daha yüksek getirilerden ve kapsamlı eğitim içeriklerinden yararlanarak, DeFi deneyimi.

Müşteriler, Cake DeFi başlığı altında likidite madenciliği, stake etme, dondurucu ve ödünç verme dahil olmak üzere çeşitli hizmetler bulabilir. Bu araçların tümü, teknik özellikler hakkında çok fazla endişe duymadan kazançlı ödüllere maruz kalmanızı sağlar. Ek olarak ekip, yeni kullanıcılara merkezi olmayan finans yolculuklarında yardımcı olmak için yeni ve geliştirilmiş bir “öğren ve kazan” programı sunacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Avalanche Multiverse Yeni Alt Ağ İşlevselliğini Desteklemek İçin 290 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak

Cake DeFi’nin başarısı, ekibi diğer şirketleri destekleyecek bir konuma getiriyor. Cake DeFi Ventures kolunun, Web3, oyun ve fintech geliştirme ile uğraşan küresel girişimlere yatırım yapmak için 100 milyon doları var. Mevcut ve büyüyen Cake ekosistemine sinerjik değer katan herhangi bir proje, finansman için uygun kabul edilecektir.

Daha İyi Bir Dünya İçin Güçlü Teşvikler

Cake DeFi Ventures’ın parasal yönü sadece bir yöndür. Ortak ve portföy projeleri, Cake’in ürünleri, bağlantıları, kullanıcıları, kaynakları ve blok zinciri uzmanlığı dahil olmak üzere toplam bir destek paketi alacak. Tüm taraflar birlikte Web3 ve fintech’te tek bir fırsatı değerlendirebilir veya oyun, NFT veya eSports’ta heyecan verici girişimleri keşfedebilir.

Cake DeFi CTO’su ve Kurucu Ortağı U-Zyn Chua şunları ekliyor:

“Birden fazla blok zinciri desteğimizin bir uzantısı olarak ve kriptografi derin teknoloji yeteneği ve uzmanlığına sahip bir Ar-Ge kolu oluşturmuş olarak, Cake DeFi’nin ana faaliyet alanına sinerji getiren şirketlere yatırım yapmak, Web3 tekliflerimizi geliştirmemize olanak sağlayacaktır.”

CDV’nin merkezi Singapur’da olmasına rağmen, ekip küresel yatırım fırsatlarını araştıracak. Ayrıca, ortak yatırım fırsatlarını ve stratejik ortaklıkları keşfetmek için risk sermayesi firmaları ve yatırım fonları için yer vardır. Metaverse, Web3, oyun ve fintech gibi kavramlar, birçok yeni girişimin cesur fikirler yürütmeye veya ürünler ve hizmetler aracılığıyla genel kullanıcı deneyimini iyileştirmeye çalıştığı küresel girişimlerdir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu