Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriTerra (LUNA)

C2X Oyun Platformu Terra’yı Nasıl Etkileyecek?

Yarım milyar değerindeki C2X oyun platformu, bu Terra'yı nasıl etkileyecek?

MetaMagnet, GameFi platformunun lansmanı için para toplamak amacıyla kapalı bir ICO düzenledi. C2X akıllı sözleşmesi, Güney Koreli oyun yayıncısı Com2uS Group tarafından Cosmos ekosistemindeki Terra blok zincirinde Terrafom Labs ile birlikte geliştirildi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

C2X, belirteç ayarları ve bir NFT pazarı ile tek duraklı bir sanal oyun belirteçleştirme çözümüdür.

FTX borsasının girişim fonu, blockchain oyunlarının yaratıcısı Animoca Brands, Terra-fund ve diğer birçok yatırımcı token satışına katıldı. İçeridekilere göre, toplanan miktar 25 milyon dolardı ve bu da şirketin değerlemesini 500 milyon dolara çıkardı.

C2X tokeninin kripto para borsalarında listelenmesi, Terra’da (LUNA) güçlü bir artışa ve Cosmos’un (ADA) değerinde dolaylı bir artışa yol açabilir. Bu, Terra blok zinciri için ilk büyük ölçekli oyun projesi olacak. Ayrıca MetaMagnet, Com2uS Group’un desteğiyle “kazanmak için oyna” arsası ile bir düzineden fazla oyunu piyasaya sürmeyi vaat ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: DBS Bank CEO’su: Kripto Para Birimleri Altın’a Alternatif Olabilir

Bu eğilim, esas olarak DeFi endüstrisine ve algoritmik stabilcoin UST’nin yayılmasına odaklanan Terra ekosisteminin gelişimine ivme kazandıracak. Şimdi NFT pazarı, benzersiz belirteçler ve Metaverses koleksiyonlarının geliştiricilerini çekecek olan blok zincirinde görünecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu