HaberlerKripto Para Haberleri

Bybit, USDC ile eşleştirme seçeneklerini duyurdu

Bitcoin (BTC) vadeli işlem sözleşmelerinin işlem hacmi açısından lider kripto platformu olan Bybit borsasının temsilcileri bir basın açıklaması yayınladı.

Duyuruya göre, stabilcoin USD Coin (USDC) ile ticaret çiftindeki türev işlemler site kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Ayrıca, kripto pazarındaki küresel gerileme bağlamındaki oynaklığın Bitcoin’e açık faizli işlemlerde artan risklere yol açtığı mesajından da takip edildi. Aynı zamanda, stablecoin sözleşmeleri, sözleşmenin ömrü boyunca daha istikrarlı bir değer sağlamayı amaçlıyor. Bybit CEO’su Ben Zhou şu yorumu yaptı:

“Şu anda şirketimiz, platformda halihazırda sunulan çok çeşitli araçların bir parçası olacak niteliksel olarak yeni bir finansal ürün piyasaya sürüyor. Tüccarlardan oluşan test grubu, sağlanan fırsatı kullanmanın rahatlığını doğruladı. Bybit’in yüksek likidite seviyesi, piyasa katılımcılarına piyasadaki en iyi fiyatları ve özellikle oynaklığın ani yükseldiği zamanlarda önemli olan kusursuz uygulamayı garanti eder.”

Daha önce, Bybit tek bir marj hesabı oluşturduğunu duyurdu. Bu güncelleme, kullanıcıların türev finansal araçlarla yapılan işlemler için teminat olarak kişisel bakiyelerindeki tüm kripto varlık miktarını kullanmalarına izin verdi. Şu anda kaldıraçlı alım satım işlemleri USD Coin (USDC), Thether USD (USDT) stabilcoinlerinin yanı sıra Ehtereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) kripto paralarının desteğiyle gerçekleştirilmektedir.

Daha önce borsa, BTC ile eşleştirilmiş vadeli işlemler sağlıyordu. Opsiyon ticareti, Riske Dayalı Marj Hesaplama Sistemi (SPAN) ilkelerine dayanmaktadır.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, analitik platformların son zamanlarda önemli miktarda Ripple token (XRP) alımını kaydettiğini bildirmişti. Edinilen varlıkların toplam değeri yaklaşık 18 milyon doları buldu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu