HaberlerMetaVerse Haberleri

Bybit, Başarılı Launchpool İle MOBLAND Metaverse’de Bayrağını Yapıştırıyor

Eskiden Syn City olarak bilinen MOBLAND, bir dao olarak mafya tabanlı metaverse ile popülerlik kazanıyor. Kullanıcılarına, mafya sendikaları kurmak ve güçlendirmek, arazi inşa etmek, yağmalamak, savaşmak ve yönetmek için sanal bir oyun alanı sunarken, hepsi de kazan-kazan GameFi modeline katılırken.

MOBLAND’ın yönetişim belirteci olan yerel $SYNR’yi tanıtan Bybit Launchpool’un hemen ardından, Bybit şimdi topraklarını cesur MOBLAND metaverisi içinde işaretlemeye hazırlanıyor. Bybit, bir NFT yoluyla meta veri tabanının içinde sanal bir karargah inşa edecek. Bybit, MOBLAND içindeki işini kendi binasında yürütecek ve kullanıcıları Bybit sanal merkezinden iş yapmaya ve MOBLAND içinden Bybit hizmetlerine katılmaya ve kullanmaya teşvik edecek.

Dikkatinizi Çekebilir: ChainGuardian’ın Ekibi, Blockchain Tabanlı Oyunların Benimsenmesini Arttırmak Için Cryptoverse’i Başlattı

Ortaklık hakkında Bybit’in sözcüsü şunları söyledi:

“MOBLAND ile olan ortaklık, Bybit’in metaverine en son girişini işaret ediyor – önyükleme yapmak için sanal bir merkez ile. Blockchain oyunları, uzun süredir eğlence kısmını ‘kazanma’ kısmı için feda etme ününden zarar görmüştür. Godfather hayranlarının reddedemeyeceği bir teklif sunmaya çalıştıkları için MOBLAND’ın eğlenceli ve ilgi çekici girişleriyle tepkisini görmekten çok memnunuz.”

 

Fırlatma Havuzu

Bybit için, $SYNR jetonunun listesi ilk GameFi geçişini temsil ediyor ve Launchpool etkinliği büyük bir başarıydı, yaklaşık 18.000 katılımcı çekti ve havuzun sadece ilk 12 saatinde toplam 80 milyon dolarlık kilitli değer (TVL) üretti. başlatmak.

 

Formula 1 Sponsorluğu

Bybit, önde gelen Formula 1 takımlarından biri olan Oracle Red Bull ticareti ile 150 milyon dolarlık 3 yıllık sponsorluk anlaşmasının yakın zamanda imzalanmasının ardından, Bybit’in önümüzdeki yıllarda genişleme ve pazar hakimiyeti planlarını ortaya koymasının ardından kesinlikle bir isim yaptı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu