HaberlerKripto Para Haberleri

Büyük Girişim Sermayesi Şirketi, Kripto Para Birimi Endüstrisine 900 Milyon Dolarlık Yatırım Yapmaya Hazır

900 milyon dolar, iki farklı fon arasında paylaştırılacak. İlk fon, kripto para birimi girişimlerine yatırım yapmak için 300 milyon dolar kullanacak. Toplanan fonların bir kısmı daha büyük şirketlere veya piyasada yerini bulmuş dijital varlıklara yatırım yapmak için kullanılacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Güney Kore Borsalarının Karşı Karşıya Kaldığı İçler Acısı Durum

Financial Times‘ın kaynakları, yeni fonların yüksek hedefler belirlemeyi planladıklarını ve baştan itibaren hem zengin özel yatırımcılardan hem de diğer fonlardan gelen güçlü talebi karşılamak için umut ettiklerini belirtti. Ek olarak, Haun önümüzdeki haftadan itibaren finans kurumlarına ulaşmayı planlıyor.

Önerilen kaynak yaratma revizyonu, piyasadaki erken projeler için gelecekteki fon girişleri için bir çıkış noktası olacaktır. Yeni başlayan kripto şirketlerinin sayısı 2021’in başından bu yana kademeli olarak arttı ve kendilerini daha büyük risklere maruz bırakmak isteyen risk sermayedarlarının ve özel yatırımcıların gözünde hâlâ duruyor.

Matt Huang ve Coinbase kurucu ortağı Fred Ehrsam liderliğindeki Paradigm gibi diğer sermaye fonları, Kasım ayında bir kripto para girişim fonu için 2,5 milyar dolar topladı. Bağış toplama etkinliği, şimdiye kadar oluşturulan en büyük kripto fonu olarak adlandırıldı. Huang ve Ehrsam’ın fonu, Andreessen’in 2,2 milyar dolarlık dijital varlık fonundan beş ay sonra giriş yaptı.

Haun’un yeni kuruluşu, sektördeki en büyük fon olarak ilk sırada yer almayacak olsa da, piyasadaki en büyük kripto ile ilgili fonlardan biri olarak kabul edilecek. Yeni şirketin adı “KRH” olacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu