HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Büyük bir Analist, Kripto Piyasasının olumlu geleceğinden emin

Placeholder girişim şirketinin yöneticilerinden biri olan Chris Berniske, kripto para piyasasının kapitalizasyonuna ilişkin iyimser uzun vadeli tahminlerini kamuoyuyla paylaştı.

Placeholder şirketinin yöneticilerinden biri olan Chris Berniske, kripto piyasası hakkındaki pozitif düşüncelerini kamuoyu ile paylaştı. Bunun nedeni, perakende yatırımcı topluluğu temsilcilerinin dijital varlık segmentinin yararsızlığına ilişkin açıklamalarıydı.

Kullanıcılar, önceki 2021-2022 boğa döngüsü sırasında Bitcoin‘in (BTC) 100.000 $ işaretine ulaşmasını bekliyordu. Ethereum (ETH) fiyatının da 10.000 dolara ulaşacağı tahmin ediliyordu. Şu anda yatırımcılar gelecekte bu tür göstergelere ulaşma olasılığına olan inançlarını kaybettiler. 28 Haziran 2022 Moskova saati ile 19:00 itibariyle, mevcut BTC oranı 20.808 dolar, ETH dijital parası 1.199 dolardan işlem görüyor. Kripto para birimlerinin toplam para arzı, son 7 ayda ayıların baskısı altında 3 trilyon dolardan 2 trilyon dolarından fazlasını kaybederek 937 milyar dolara düştü.

Kullanıcılara göre, Chris Berniske, küresel pazar durumuyla ilgili aşırı iyimser tahminlerle ayırt ediliyor. Ancak stratejist, olumlu bir senaryonun geliştirilmesine olan güvenini dile getirdi:

“Her durumda, kripto para birimi pozisyonları geri kazanacak ve bu da kapitalizasyonun 3 trilyon dolara dönmesine izin verecek. Ayrıca, analitiklere göre, 2030 yılına kadar arz bu işareti 10 kat aşacak.

Ardından uzman, piyasaya likidite sağladıkları için dijital varlıkları minimum fiyat pozisyonlarında satan kişilere şaka yollu teşekkür etti. Berniske, işlem hacimlerindeki artışın, hem en yüksek değer değerlerine ulaşmada hem de fiyatların aşırı düşüklere düştüğü ticaret kapitülasyon dönemlerinde eşit derecede karakteristik olduğunu kaydetti.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, NFT serisinin yaratıcısının bir e-postaya eklenmiş bir belge kullanılarak soyulduğunu bildirmişti. Sanatçı, bir işbirliği teklifi aldıktan kısa bir süre sonra sanal varlıklarını kaybettiğini bildirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu