Blockchain HaberleriDeFi HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Burger King, NFT Dağıtıyor! Dijital Koleksiyon Pazarı Sweet ile NFT Kampanyasını Başlattı

Burger King NFT’leri ile Altı Milyon Yemek Kutusu Kampanyası

NFT pazar yeri Sweet , Salı günü fast food devi Burger King ile bir ortaklık olduğunu açıkladı. Burger King, NFT yarışına girdi ve yeni kampanyası diğer NFT konseptlerinden oldukça farklı. Burger King “Gerçek Yemekleri Tut” girişimi, altı milyona yakın yemek kutusuna bağlı QR kodlarını sergileyecek. QR kodlarını taramak, dijital bir tahsilatın kilidini açacaktır ve Burger King’in duyurusunda “bunların toplanması, bonus NFT’lerin kilidinin açılmasına yol açabilir” diyor.

Kampanyada Amerikan sosyal medya kişiliği LILHUDDY, Brezilyalı şarkıcı Anitta ve Amerikalı rapçi, şarkıcı-söz yazarı ve girişimci Nelly dahil olmak üzere üç ünlü yer alacak. Açılabilir bonuslardan bazıları, kampanya ünlülerinden biriyle telefon görüşmesi yapabilmek gibi ilginç yardımcı programlara sahiptir.

Duyuru, “Konuklar, stoklarla sınırlı olmak kaydıyla, katılımcı ABD Burger King restoranlarında bulunan Nelly, Anitta ve LILHUDDY’nin küratörlüğünü yaptığı üç Gerçek Tut Yemek kutusundan birini seçebilirler” diye açıklıyor. “Misafirler bir sanatçının Gerçek Yemek kutusu QR kodunu taradıklarında, koleksiyonluk üç NFT oyun parçasından birinin üç varyasyonundan birine sahip oluyorlar. Misafirler, koleksiyonluk her NFT oyun parçasının aynı varyasyonunu topladıklarında sanatçının setini tamamlarlar.”

Şunları Ekledi;

Bir set tamamlandığında, konuklara programlı olarak, 3D BK dijital koleksiyon ürünleri, bir yıl boyunca Whopper sandviçleri, imzalı herhangi bir şey ve hatta sanatçılardan biriyle yapılan bir telefon görüşmesi gibi çeşitli ödüller veren 4. ödül tabanlı NFT verilecek.

Burger King, takas edilemez token (NFT) endüstrisine ve genel olarak kripto para birimi ürünlerine giren birçok tanınmış markadan biridir. Oscar Mayer, Snickers, Milky Way, Axe Body Spray, Arizona Iced Tea ve daha fazlası gibi markalar, blockchain dünyasına ayaklarını daldırıyor ve farklı fikirlerle denemeler yapıyorlar.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu